Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első félév után érdemes lenne...

Első félév után érdemes lenne gyakornoki lehetőségért kutatni?

Figyelt kérdés
Első féléves villamosmérnök hallgató vagyok.Elszeretnék kezdeni gyakornokoskodni minél hamarabb,hogy legyen szakmai tapasztalatom illetve tudjak gyakorlatot szerezni.Szerintetek érdemes volna?

2021. dec. 3. 06:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Én már első fél év elején dolgoztam programozóként
2021. dec. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Persze, ha találsz, akkor mindenképp. Én nem villanyos vagyok, de én is első félév után kezdtem ezen gondolkodni, végül második félév közben fixálódott le, de csak vizsgák után kezdtem ténylegesen dolgozni.
2021. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes, bár ilyen korán nehéz. En Bsc alatt dolgoztam, de nem szakmába illőt. MSc alatt két cégnél voltam gyakornok. Sok sikert!
2021. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak diák munkát vállalj, mert az rugalmas, ha nem tudsz menni pl. Vizsgaidőszakban, akkor simán nem jelentkezel fel azokra a hetekre. Nehéz az a szak és keresett. Inkább tanulj, úgyis lesz munkád, ha végzel.
2021. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem szorul az rá, nem ajánlom a sima diákmunkát. Az egyetem melletti munkának, ha nem az önfenntartás a célja, akkor a szakmai tapasztalatszerzés, gyakorlat stb. Lehet olyanból is rugalmasság találni, még talán könnyebb is, mert többször van homeoffice lehetőség.

Ha nem találsz munkát, szakmailag fejlődhetsz különböző önképző/kutató csoportokban is például. Innen már egy lépéssel közelebb kerülsz a célhoz.

2021. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Abrams12 válasza:
74%
Persze, én már első félévben elmentem gyakornoknak.
2021. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!