Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kapsz karácsonyi jutalmat a...

Kapsz karácsonyi jutalmat a munkahelyedtől?

Figyelt kérdés
Akinél más a helyzet, mint amit felsoroltam, az írja le, legyen szíves!

2021. dec. 3. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Nem, semmit
Igen, utalványt vagy terméket, kisebb értékben, mint 1 havi fizetésem
Igen, utalványt vagy terméket, hasonló értékben, mint 1 havi fizetésem
Igen, utalványt vagy terméket, nagyobb értékben, mint 1 havi fizetésem
Pénzt, kevesebbet, mint 1 havi fizetésem
Pénzt, kb 1 havi fizetésemet
Pénzt, 2-3 havi fizetésemet
Pénzt, 4-5-6 havi fizetésemet
Pénzt, fél éves fizetésemnél többet
Változó, leírom kommentben
62 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem a magyar munkahelyek 99%-ára lett kiírva ez a kérdés.

Tudok olyan NER által rendesen tolt helyről ahol 2 szaloncukrot kaptak a dolgozók..

Tisztes fizetésemelés a következő évre és 13. havi fizetés/karácsonyi ajándék, hát a legtöbbünknek csak álom sajnos. :D

2021. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Állami szféra 1 havi +pénz
2021. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
adok majd magamnak egy kis ajándékot :)
2021. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Első, épp ezért vagyok kíváncsi, hogy hol mi a helyzet. Nekem a magyar tulajdonú munkahelyeimben nagy eltérés volt. Akadt, ahol pár szem szaloncukrot kaptunk, máshol 2 csomag Erzsébet utalványt, de volt olyan is, ahol másfél havi fizut. Most is magyar cégnél dolgozom, ahol a havi fizetés alacsonyabb a szektor átlagbéreinél, viszont karácsony előtt még 2-3 havi lóvét terítenek mindenkinek. Ismerősöm meg minisztériumban dolgozott, ők egy teljes évi bért kaptak pluszban év végén.
2021. dec. 3. 21:49
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
#2 Az cuki, viszont gondolom az állami szférában nem vagytok eleresztve sem fizetésügyileg, így az a +1 havi pénz összességében nem egy parasztvakítás?
2021. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
2# vagyok. Én eljöttem szülni. Mikor eljöttem 3 éve 340 bruttóval jöttem el bérszámfejtőként. A mostani pénzosztás engem nem érint, mert ugye még nem kezdtem el dolgozni. Tájékoztatásként írtam.
2021. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

#6/#2 Na, hát igen. 340 bruttó ha Pestről beszélünk nem valami vastag. Vidéken talán tűrhető pénz de a fővárosban édes kevés.


Sajnálatos, hogy az állam ennyire semmibe nézi a dolgozóit.

2021. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Tudom.... Tanakodok is rendesen,hogy váltsak most, vagy várjak egy kicsit míg ovikezdéskor a "gyerekbetegségeken" átesik a fiam. De ez már off volt. Bocsi.
2021. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem gond, néha ki kell adni a gőzt.


Hát figyelj, én itt Pesten egy amerikai cégnél ennek a nettóját keresem meg 8 órás nagyrészt ülő, könnyű fizikai munkával ami agyilag közel sem olyan megterhelő, mint egy irodistai/bérszámfejtői állás.


Ráadásul műszaki oldal, pont amit szeretek. Kaja is szinte ingyen van, kantinban 1000 forintért full menüt kapok levessel, bőséges másodikkal és egy gyümölccsel. Én ezt ha magamnak rakom össze se tudom ennyiből kihozni.


Nincsenek nagy elvárások, a főnökség is rendes nem rugdos feleslegesen. Eddig soha nem éreztem magam úgy, hogy lekezelően beszéltek volna velem, és ez nagyon ritka mai viszonylatban.


Anno voltam persze én is irodista, logisztikus de nem szerettem. Sok stressz, és az angol - számítástechnikai, szervezői tudásomat sz.os 2 kilóval honorálták. Hát köszi, de ott is hagytam a fenébe.


Én nem bántam meg, hogy váltottam.

2021. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
72%
Nálunk van 13. havi fizetés illetve Covid miatt most 500€ (kb. heti fizu) utalvány (Belgium)
2021. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!