Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egyszerre több helyre...

Ha egyszerre több helyre adjátok be a jelentkezéseteket pályakezdőként, akkor hogy tudtok egyszerre több helyre interjút adni és megfelelni?

Figyelt kérdés

En ediig egy helyre adtam be. Visszajeleztek, hogy mehet az online interjú. Ezt hogy igy megkaptam visszajelzésként, már nem tudom hogy jelentkezzek e még tobb helyre.

Volt már interjum korabban,csak eljottem probaidon a helyrol.


2021. dec. 9. 20:32
 1/9 A kérdező kommentje:
szoval nekem az a problemam, hogy tartok attol, hogy nem tudok tobbhelyen is megfeleleni, mivel tobb helyre kell fokuszalni...es egy lehetoseg mar csak akkor biztos, ha van is ajanlat...szoval egy lehetoseg sem veheto komolytalanul
2021. dec. 9. 20:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 pályázatot simán lehet menedzselni. Többet egyszerre nem érdemes.
2021. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez olyan, amikor egy lánnyal ismerkedsz, akkor biztos, amikor már ékeled.


Legalább 20 helyre jelentkeztem, naponta 2 önéletrajzok elküldök, 2 helyről hívtak, 1 helyre meg személyesen fogok menni. Ha lehet választani, akkor oda megyek, amelyik szimpatikus, illetve ahol elfogadják a bérigényemet.


Mondjuk, ha elhelyezkednék és közben majd még keresnének esetleg máshonnan, azt is megnézem, mindig van jobb lehetőség.


Szóval a tanácsom, ne állj meg az elsőnél, daráljad. Ha elég ügyes vagy, meg fog térülni a belefektetett energia.

2021. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Adj be annyi önéletrajzot, amennyit csak tudsz. Akkor sem fognak 1-2 helynél többre behívni. Egyrészt az álláshirdetések nagy része kamu vagy már be van töltve. Másrészt nem biztos, hogy rád gondoltak. Azt én azért vezettem, hogy melyik mit keresett, mit kértek, ha esetleg behívtak tudjam, hogy mire jelentkeztem.
2021. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

#3: "Ez olyan, amikor egy lánnyal ismerkedsz, akkor biztos, amikor már ékeled."


Ja, kivéve, hogy egy melót megszerezni százszor könnyebb, mint egy nőt. 😀

Beadod a CV-t 5-6 helyre, egy legalább bejön. Ismerkedésnél tizedennyire se jó az arány...

2021. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan ördöngős ez. Beadod 10 helyre, mondjuk 4-ről felhívnak. Sosincs olyan hogy egyszerre interjúztatnak két helyen, ha te erre rágörcsölős vagy, akkor mindig hagyj 1-2 napot két interjú között, ennyi.

Annyira azért ráfeszülni, rákészülni nem kell. Én interjú előtt két órával szoktam gyors neten átfutni az adott cég honlapját, hogy nagyjából képben legyek, esetleg tudjak kérdést feltenni velük kapcsolatban, mintha nagyon képben lennék és ennyi. A szakmai tudás, amit megkövetelnek, nagyjából ugyanaz, magamat bemutatni és eladni pedig eltudom, ez teljesen független attól, hogy éppen hol interjúzom. Szóval én nem látok ebben semmiféle problémát.

2021. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Birom,mikor valaki ugy valaszt, hogy magabol indul ki,es levonja a konzekvenciat,hogy akkor ez masnak is mwnni fog
2021. dec. 10. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:

"Birom,mikor valaki ugy valaszt, hogy magabol indul ki,es levonja a konzekvenciat,hogy akkor ez masnak is mwnni fog"


Akkor minek kérdezel?

2021. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7# Én meg bírom, amikor valaki kérdez, de nem hallja meg a lényeget.

Leírtam, hogy nálam ez hogy megy, ez tény. De azt is leírtam, hogyha neked nem megy a váltás akár egy napon belül, akkor hagyj 1-2 napot két interjú között, így bőven van felkészülési idő.

Mire jó a 2 nap? Utánanézel a cégnek, majd interjú után leírod a tapasztalataidat és a megjegyzendő neveket. Ha van valami, amiben béna voltál, akkor a másik interjúra ezt javíthatod. Valamint ESETLEG elmented a telefonodban a kontakt telefonszámát (pl. HR, Audi), hogyha hívnak, akkor rögtön kapcsolj. De utóbbi szerintem már túltolás, úgy is be fog mutatkozni az illető, te meg az elmúlt két hét három interjú tapasztalatából emlékezni fogsz rá, hogy kiaz és mit akar.

A munkaerőpiac így működik, sőt már lassan minden. Ha gyors vagy és hatékony, jó esélyekkel indulsz, ha egy helyre pályázol és heteket vársz hátha visszajeleznek, sosem lesz munkád... Szedd össze magad!

2021. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!