Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sameday futárszolgálat,...

Sameday futárszolgálat, ezekkel mi van?

Figyelt kérdés
Kedd óta kapok reggelente sms-t, hogy "Csomagját a mai napon a futár kézbesíteni fogja", de se a futár nem jön sose, se a megadott tel szám nem jó (marmint konkrétan van benne több plusz szám és így hívhatatlan), emailre meg nem reagálnak, de az oldal ahonnan rendeltem meg azt irja, hogy már a futárnál van a cucc... Akkor meg most mivan? Nem tudok mégegy napot itthon maradni home office-ba és ha a csomagot bevágja kapun belülre, az ott szanaszét ázik én lefejelem...

2021. dec. 10. 08:10
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
25%
Van ügyfélszolgálatuk is. Miért nem hívod fel azt?
2021. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
14%
Kerd ki a futar telefonszamat es hivd fel
2021. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Ők nagyon rosszak, rendeltem egy cuccot és csak akkor derült ki, hogy nem fér be a csomagautomatába mikor előtte állt a futár. Átkértem másik címre. Másnap jött az sms hogy megint az automatában fogják megkísérelni.... (mivan???) Itt már sajnos hívnom kellett az ügyfélszolgálatot mert soha nem kaptam volna meg a cuccot ilyen ütemben. Érted előre fizetek meg minden de még én rohangáljak a csomag után... (ja és ez telt nekik 2 teljes hétbe.. BELFÖLDÖN)
2021. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
100%

Dec 3.-a óta szívok velük, 2x akarták kézbesíteni 3. alkalommal kaptam sms-t hogy jön, de szintén semmi.

Ügyfélszolgálat elvileg írt be cimet is a shitbox mellé ha abba nem lenne hely, de így is semmi.

Már írtam egy kedves emailt az emagnak is meg ennek a sameyear futárszolgálatnak is.


Persze értem én hogy karácsony meg blackfriday de ez már akkor is vicc kategória.

2021. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 MPeete válasza:
100%
Én is szívok velük. Tud valaki esetleg egy telefonszámot, amit fel is vesznek? A legjobb lenne egy veszprémi futár telefonszáma. 2 napja itt dekkol a csomag a raktárukban, de nem férek hozzá
2021. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim válasza:
100%
Látom nem csak én szívok velük. A futár 2x kísérelte meg kiszállítani a csomagot, nem találja a címet. Azt mondják a GPS-ük a legfrissebb térképpel van szerelve, aztán hót máshova megy, amikor jön. Ráadásul utólag tudom meg, hogy a kézbesítés sikertelen, nehogy felhívjon a futár és telefonon útbaigazítsam, ahogy már rendes futárszolgálatnál teszik. Vicc. Vagy analfabéták vagy egy link cég, akik próbálnak nagy haszonra szert tenni.
2021. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 nagyfonok40 válasza:
100%
üdv nekem pedig ki sem szálitotta a futár majd látom hogy a csomagom vissza küldte pedig két napot vártam hogy ki hozza felhivtam a futárt és ö viszakülte ugy hogy még csak fel sem hivott vagy hogy ide jött volna borzaszto
2021. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim válasza:
100%
Vicckategória az egész futárszolgálat... December 21.-én rendeltem a Fashiondays-en keresztül egy terméket, amit azóta se kaptam meg. Két ünnep között azt az e-mailt kaptam, hogy pár munkanapot késhet...ok. Felhívtam most 01.03. hétfőn őket, hogy még is hol a francban van a csomagom? A fashiondays honlapján azt jelezték, hogy még csak át se adták a samedaynek, viszont e-mailbe meg már karácsony előtt kaptam értesítést, hogy már úton van az easyboxba. Hétfőn azt mondta a kedves hölgy, hogy megsürgeti őket. Mai nappal, 01.06. ránéztem a nyomkövetésre, és azt jelzi, hogy már megérkezett az easyboxba, és KÉZBESíTVE LETT!!! Én semmilyen e-mailt, semmilyen smst nem kaptam, hogy megérkezett, és itt a nyitókód. Vicckategória! Ki vette át helyettem a boxból? A Sameday honlapján a nyomkövetésnél is azt írja, hogy sikeres kézbesítés, lentebb meg azt, hogy mai nappal visszatérítve az ügyfél raktárába. Felhívtam a samedayt is, és természetesen semmit nem tudtak segíteni, csak utána járnak, hogy most akkor hol lehet a csomagom. Roppant dühítő, mert ráadásul előre fizettem a csomagért. Ez is fura volt nekem, hogy easyboxban nincs utánvét, amikor már tök természetes opció ez a mai világban. Páromnak rendeltem karácsonyi ajándékot, csak azért vásároltam itt, de soha többet, és senkinek se ajánlom, ahol ez a futárszolgálat szállít!
2022. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:
65%
Csatlakozom a negatív vélemények táborához. Emag|Sameday hétfőre kértem a csomagot, hozta szerencsétlen előtte szombaton, nem véletlen jelöltem be hétköznapot. Emag jelzi fizess kártyával, biztonságosabb. Sameday nem fogad el kártyát, NINCS TERMINÁLJUK. 2022-ben Európában :)
2022. jan. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim válasza:
100%
Èn se jártam jobban hiába jött ma.Mire felkaptam a pénztárcát kirohanva addigra ott hagyott.Sokat rendelek neten de se gls,dpd vagy bármi mással még így nem jártam.Mindegyik vár legalább 1-2 percet de ez csak lestem.Mire sms-be kikerestem a számát felhívni de az is hiába nem vette fel.Olvasva a többi hozzászólást így erre a cégre jobban odafigyelek legközelebb nehogy ők hozzák.
2022. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!