Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kisgyermeknevelőnek egy évben...

Kisgyermeknevelőnek egy évben hány szabadnapja van?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 08:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
Engem annyira elszomorit hogy emberek nem ismerik ezt a gyonyoru hivatast meg mindig. Sokszor hivnak masok (a csaladombol is) dajkanak meg dadusnak... Nem tudom mit nem lehet ezen megerteni es megjegyezni.
2022. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11-es, Annyira átérzem , sajnos nálunk is ez van. Hívják mindennek csak annak nem ami, általában dajkának mondanak, pedig 500x elmondtam, hogy a kettő nem ugyan az. Sajnos akkor se jegyzik meg. A környezetem meg nem is ismeri, ezért ők is azt hiszok dajka vagyok. Amikor meg el akarom nekik magyarázni tudomást se vesznek rólam, nem is figyelnek rám.
2022. márc. 9. 12:07
 13/13 anonim válasza:
Mennyi szabadságnap jár egy évben a családi napköziben dolgozónak?
2023. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!