Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy írjam meg az önéletrajzom...

Hogy írjam meg az önéletrajzom egyéni vállalkozós részét?

Figyelt kérdés

Pl. volt x cég akinél dolgoztam.

Utána ev. lettem, és több cégnek dolgoztam. Itt pl. részletezzem a cégeket vagy csak soroljam a tevékenységeket?


+

Ha most újra alkalmazotti állást pályázok, azt furcsállni fogják, kelthet negatív benyomást?


2021. dec. 19. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

"Itt pl. részletezzem a cégeket vagy csak soroljam a tevékenységeket?"

Cégeket ne részletezd, semmi közük hozzá. Írd le milyen tevékenységi körrel foglalkozott a vállakozásod, ennyi.


"Ha most újra alkalmazotti állást pályázok, azt furcsállni fogják"

Készülj fel rá, hogy megkérdezik miért lettél vállakozó, és főleg hogy miért pályázol újra alkalmazotti munkára.


"kelthet negatív benyomást?"

Igen, kelthet. Kelthet ez olyan benyomást, hogy ha lesz lehetőséged megint lelépsz és vállalkozni fogsz, és nem tudnak rád hosszú távon számítani.

2021. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na igen, pont ez az.

Én mondjuk nyitott vagyok bármely módon dolgozni, azt nézem mi a feladat.

2021. dec. 19. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!