Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kecskeméten a Mercedes gyárban...

Kecskeméten a Mercedes gyárban nehéz a munka férfiak számára?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom oda kéne jelentkezni. Tényleg igaz hogy ott sok pénzt adnak más gyárakhoz képest? És nehéz ott betanulni a férfi munkát? Szerelni kell vagy mit kell csinálni? Hogy zajlik a munka? Össze kell dolgozni tobbiekel gondolom. Olyan ember írjon aki dolgozott ott. Azt mondják ott nagyon sok pénzt adnak, jutalmak meg egy csomó mindent igaz e ez? Mert nekem elegem van a pénztelenségből, az egész élet arról szól hogy ezen aggódom.

2021. dec. 25. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sok pénzt? 😂😂😂


Szét hajtanak, cserébe a nettó 250 megvan + cafeteria.

2021. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Még valami. A lakhatás meg egyre költségesebb, szóval az a 250, szart sem ér.

Ha valóban normális fizetést akarsz, akkor irány Ny-EU.

2021. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Nekem volt aki azt mondta negyed évente hozzá vágnak több százezres jutalmat. Meg karácsony alkalmából is meg ilyenek. Szóval a fizetés annyi amit mondasz de sok mindent kapnak csak úgy még mert német cég. Az a kérdés ez igaz lehet e? Egyébként a nettó 250 nem annyira rossz ebben az országban. Legtöbb gyárban is a környéken nettó 150 et adnak vagy még kevesebbet
2021. dec. 25. 09:55
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja nem laknék ott busszal járnék be illetve ha meg lesz a jogsi akkor autóval be tudok járni. De megy oda busz is.
2021. dec. 25. 09:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell lakhatásért fizetni, akkor ok, de olyannyira nagy a hajtás, hogy pár hónap után felmondasz. A testvérem ott vezető. Mondta, hogy nagy a fluktuáció. Hosszútávon rá megy az egészséged.


Inkább tanulj ki valami szakmát vagy irány nyugat-EU.

2021. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs tehetségem a szakmunkàkhoz ha lenne már kitanultam volna egyet.
2021. dec. 25. 10:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire hallottam olyanoktól akik dolgoztak ott nagyon szar hely. A melósok csupa drogos alkesz cigány tróger, volt olyan aki összeszarta magát a soron, mert éppen nem tudott senki a helyére állni, hogy kiszaladhasson wc-re.
2021. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is több helyről hallottam, hogy nagy a hajtás. Elvileg van olyan munkafeladat, amire nekünk magyaroknak 3 perc áll rendelkezésre, míg Németországban a németeknek 5 perc. Kevésnek tűnik az a 2 perc, de nagyon sokat számít, kb 30-40%-kal kell gyorsabban dolgoznia egy magyarnak, mint egy németnek. A fizu amúgy szerintem munkakörfüggő nagyon, de 2011ben ilyen nettó 140 ezerért vették fel a sorra az embereket, azóta ez biztos duplázódott. Biztos van cafeteria, 13. havi, bónuszok stb.


Nem ott dolgozom, de jártas vagyok a szektorban.

Kérdező, jelentkezz aztán kiderül.

2021. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

"nekem elegem van a pénztelenségből"


Dehogy van eleged..


"Egyébként a nettó 250 nem annyira rossz ebben az országban."


ez egy nevetséges összeg ebben az országban.


"Nincs tehetségem a szakmunkàkhoz"


Kimagasló teljesítményhez (amiről neked fogalmad sincs hogy mi) kell tehetség.. nem pedig a szakmunkához.

2021. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Èn félre tennék valahogy annyi pénzt, hogy pár hónapig egy szobabérléssel legalább el tudjam magam tartani Sopronba vagy Mosonmagyaróváron , és megtanulnék annyira németül, hogy be tudjak mutatkozni, el tudjam mondani, hogy állást keres ès alap utasìtàsokat megertsek. Hatàr túl oldalára ingázva segedmunkaval is lehet keresni 1200-1500 eurót. Sok embert ismerek aki szintén az állandó pénzt hiányt ès kilátástalanságot unta meg ès szépen egyenesbe jött az elete az èvek múlàsàval. Persze volt akik felsültek mert itt is csak zülöttek de hàt ők így jártak. Aki az elején nem valogat a munkák között, szorgalmas és hajt annak jobb èlete lehet mint keleten valaha.
2021. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!