Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában szeretnék dolgozni...

Ausztriában szeretnék dolgozni, milyen munkára van kereslet? Szállodákban keresnek föleg munkaerőt? Érdekel a cukrász, és pedikűr tanfolyam ebben az esetben, gondolom szállodákban ezekre van igény. Mit válasszak?

Figyelt kérdés

Folytatom a kérdést: nagyon szeretek nyelvet tanulni, az angol és német mellett van valamilyen nyelvtudás ami hiánynak számít? Olasz, francia, orosz stb?


Amúgy közgazdász vagyok, 33 nő.

Szeretnék kint dolgozni..

Még a programozás szakma Megtanulására is gondoltam mert az világszerte mindenhol fontos, de egyedül sajnos nem tudok tanulni. Mit ajánlotok? Légy szíves kötekedő, vitát szító üzenetet ne írjon senki. Fogjunk össze, mert ez az infó másnak is használható lehet, aki ki akar menni.



2021. dec. 25. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy angol-nemet páros elég nyerő, a harmadik nyelvre fordított időt inkább valami egyébre fordítanám ami hasznos lehet a munkaerőpiacon.
2021. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2021. dec. 25. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Közgazdász szakmával feltételezem, hogy van valami a fejedben. Miért akarsz pedikürösnek tanulni? Azzal a belefektetett energiával komolyabb dolgot is tanulhatnál. Bocs, nem a szakmát nézem le, de a pedikürös olyan keveset keres, hogy annyi erövel elmehetsz boltba is árutöltönek.

Én mérlegképes könyvelö vagyok és azt tudom mondani, hogy öt perc alatt találnék munkát, ha kirúgnának, mert olyan hiány van jó könyvelöböl. Mi két évig kerestünk embert, mire találtunk.

Egyébként ha már hotel, szakácsot és felszolgálót is nagyon keresnek.

2021. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol keres keveset? Nem Magyarországon akar dolgozni vele.
2021. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha itt él, akkor az kevés. Persze még mindig jobban meg lehet belőle élni, mint Magyarországon, de félretenni abból nem nagyon fog tudni.
2021. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
szálloda, cukrászat, pedikűr... igazán tudhatnád, hogy ezek mind tiltott foglalkozások, mert Ődiplomásságos Orvoskáéknak nem tetszik. menjél közgadásznka homeofficeba, az még lehetséges karrierút. német-angol, az egyik közép, a másik felsőfok, csilivili diploma és lesz legális állásod. nem kell túlbonyolítani.
2021. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál
2021. dec. 30. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!