Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szégyellnivaló dolog ha...

Szégyellnivaló dolog ha valakit 24-25 évesen is a szülei tartanak el és nincs keresete?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, szégyen
Nem, nem szégyen
125 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ: tanul jelenleg? Akkor nem gáz.


Otthon ül, munkanélküli és eltartatja magát? Gáz.

2022. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
27%
Az mivel fiatal vagy simán el tudsz menni gyárba vagy bármilyen fizikai munkára. Más öregen is ki bírja.
2022. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem török pálcát olyan fölött, akinek nem ismerem a hátterét
2022. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Ha tanulsz, akkor nem gáz. Ha nem tanulsz és csak egész nap otthon henyélsz, akkor nagyon gáz.
2022. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, merre tart.


Ha van terv, hogy miért van épp így és meddig lesz így, akkor oké. Pl ha állást keres gőzerővel vagy tanul.


De a semmibe seggvakarásnak hosszabb távon megvan a böjtje... Nehéz egy 30 éves pályakezdővel mit kezdeni, akinek esetleg normális végzettsége sincs

2022. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
A tanulás akkor sem gáz, ha nem egyetem, hanem csak egy két éves szakma nappali tagozaton?
2022. jan. 1. 11:19
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

Persze hogy nem gáz.


Amikor párom egyetemre járt nappalin, 3 évig én tartottam el magunkat a fizumból.

Most én kezdtem neki egy 2 éves nappali okj-nak, így most a párom tart el, mert ő már munkába állt, én pedig nem tudok suli mellett dolgozni.


Egyért egy. :)

2022. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Ha nappali tagozat, az miért lenne gáz? Szli az suli akkir is, ha nem egyetem. Oda is be kell járni órákra. Ha nyári munkát tudsz vállalni, azt használd ki, akkor nem érheti szó a ház elejét. Érdemes olyan helyet keresni, ami a tanult szakmához kapcsolódik, esetleg el is lehet helyezkedni ott utána. Ha nincs olyan, akkor más is jó, besegíthetsz belőle a rezsibe.
2022. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
89%

Kérdező, nem gáz, ha tanulsz! Tanulni meg dolgozni nagyon nehéz kivitelezni, de ha támogatnak anyagilag, ne érezd magad emiatt rosszul. Házi munkába segíts be, amiben csak tudsz. Sok sikert a tanulmányaidhoz!

Boldog Új Évet!

2022. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
87%
Ha tanul, akkor valóban nem gáz.
2022. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!