Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ellátási és épületüzemeltetési...

Ellátási és épületüzemeltetési referens a NAV-nál mennyit kap gépészmérnök bsc-vel és 3 év tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Dolgoztam már közigben egy fél évet, aztán a többit versenyszférában, mint tervező-fejlesztő. De valahogy úgy érzem a versenyszférára jellemző stressz hosszútávon nem nekem való.

2022. jan. 3. 20:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Bérminimum + cafeteria
2022. jan. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ennyi?
2022. jan. 4. 09:35
 3/29 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy gepeszként még épitőipar ami gyengébb mint a gepgyàrtás ès sokkalta kaotikusabb is, de mèg csak nem is versenyszféra?
2022. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Gépészmérnöki diploma kell oda többek között. És nem építőipar, hanem épületgépészet.
2022. jan. 8. 14:12
 5/29 klimaesvillany pont hu ***** válasza:

Kis pénz - kis foci.

Kevesebbet tudnak adni sztem, mint gondolod, de az interjúra menj el, mondd el, mennyit gondolsz, ők pedig oldják meg, ha fel akarnak venni (van rá lehetőségük, bár nem könnyű).

2022. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Voltam azóta, a feldatkör komplex és felelősségteljes. 500 körül kértem, mondták, meg kell beszéljék fentebbiekkel.
2022. jan. 10. 17:39
 7/29 anonim ***** válasza:
Teljesen értem amit leírtál viszont jobb helyen ahol szintén ennyi a felelősség (és lehet versenyszféra) többet is kaphatsz bruttóban. :)
2022. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez a tapasztalatom, 500 felett ott is húzzák a szájukat, nem egy helyen voltam pedig.
2022. jan. 10. 22:12
 9/29 klimaesvillany pont hu ***** válasza:

Akkor jól mondtam, látod? Van a bértábla, de ahhoz képest van lehetőség eltérni.

Rögös út, de majd megoldják, ha meg akarják.

2022. jan. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, igen is van olyan üzemeltetéssel foglalkozó hely… saját tapasztalat, ráadásul elég friss 3 hónapos és br. 500 felett kapok, gépész ként… viszont rengeteget kell dolgozni, amit írtál is, hogy Neked hosszú távon nem bejövős, lehet nekem sem lesz az de majd alakul a dolog aztán lesz ami lesz, tapasztalatnak pedig remek, mert linkedinen megugrottak a HR recruiter számok is.

Amit az utolsó írt van benne ráció de azt jegyezd meg, hogy a NAV egy olyan szféra, amiből nehéz később tovább lépni. Volt munkatársam 18 év után váltott onnan, amilyen szigor és rugalmatlanság van, annyira megérett neki a váltás, pláne a covid óta.

2022. jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!