Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérügyintéző+társadalombiztosí...

Bérügyintéző+társadalombiztosítási ügyintéző tanfolyammal (3 hónap, online) versenyképesebb lehetnék a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak tróger, legalja munkákra alkalmaznak moslék bérért.
2022. jan. 7. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
De te is tróger vagy és moslék. :)
2022. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen
2022. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Versenyképesebb, mint mi? 8 általánoshoz képest versenyképesebb, könyvvizsgáló oklevél mellé már nem oszt, nem szoroz.

Maga a szakma nem rossz, egy jó bérszámfejtő aranyat ér, de egyrészről ezt nem a tanfolyamon fogod megtanulni, másrészt készülj fel, hogy ezt a szakmát egy életen keresztül fogod évről évre újratanulni.

2022. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3: Valahol el kell kezdeni nem? Ez jól hangzik, főleg hogy online és nem túl sok a 3 hónap se.


Egyébként mi változik évről évre? Az adószint nyilván. De milyen forradlami változások vannak? Nem teljesen értem.

2022. jan. 7. 13:22
 5/11 A kérdező kommentje:

3: Nekem már az is hatalmas előrelépés lenne ha nem legalja moslék munkákat kéne végeznem nokedli bérért


Hanem mondjuk irodában számolgatnék valami ilyesmivel, akár hasonló lóvéért is...


Legutóbb egy gyárban zombiskodtam 3 műszakban....

2022. jan. 7. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért évről évre újratanulni erős túlzás, mert nem a 0-ról kell újrakezdeni, de azért változások szoktak lenni.
2022. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából onnan jött az ötlet hogy van egy reál beállítottságom, viszont a mérnökihez nem voltam elég jó egyetemen.
2022. jan. 7. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Szoktak elég komoly változások lenni, olyanok is amiket még a NAV sem tud azonnal helyesen értelmezni (volt már erre példa).
2022. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-nak sajnos igaza van, de egy jobb munkahely megoldja a továbbképzést.


Kérdezó, ha jártál mérnöki szakra valamennyit, szerintem menni fog a szakma.


Friss végzettséggel sajnos nem annyira egyszerű elhelyezkedni, keresni kell nagy bérszámfejtő céget, ők bevállalják a betanítást. A kis cégek nem. Sajnos van ahol csak részfeladatokat adnak, és nincs lehetőség rendes tapasztalatot szerezni, azt ott kell hagyni. 1-2 év tapasztalat egy pörgősebb külsős számfejtő cégnél megéri a befektetett időt, energiát, esetleg kisebb fizetést. Utána már nem nehéz olyan állást találni, ami jobban fizet, esetleg kényelmesebb, közelebb van, stb.


Angol előny, a béresek elenyésző része makog idegen nyelven.

2022. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Bérügyintéző+társadalombiztosítási ügyintéző"

"Egyébként mi változik évről évre? Az adószint nyilván. De milyen forradlami változások vannak? Nem teljesen értem."


Hát a jogszabályok bármikor változhatnak. Képben kell lenni...

2022. jan. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!