Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multi vagy (kisebb) tervezőiroda?

Multi vagy (kisebb) tervezőiroda?

Figyelt kérdés

Elsősorban a beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalatok érdekelnek, főleg olyanoktól, akik mindkettőt próbálták már.


Hol nagyobb a nyomás?

Mennyire kell túlórázni?

Milyenek a fizetések/juttatások összehasonlítva (0-3 év tapasztalattal)?



2022. jan. 8. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
altalaban magyar csicska cegeknel van az hogy tulorazgass, raadasul sokszor ingyen
2022. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végül multitól váltottam kis (magyar) céghez. Egyelőre úgy tűnik nagyon jó döntés volt. Végre érdemi és érdekes fejlesztési feladatokat kapok, nem csak bugfix jellegű szösszeneteket meg tesztelést és hibaanalíziseket, mint a multiknál kaptam. A fizetés kb 5 %-kal alacsonyabb, mint a második multinál, aminél voltam, és kb 40 %-kal magasabb, mint az elsőnél volt. Szóval erre se panaszkodom. A kollégákkal és a vezetéssel is baráti és közvetlen a viszony, nem úgy mint a multinál, ahol volt, hogy nem is találkoztam az aktuális felettesemmel. Munkaidő kötetlen, nincs csekkolgatás, folyamatos nyomonkövetés. Nem 8,5 óra van előírva ebédszünettel. Ja, és nincs állandó meetingelgetés, standuppolás, daily report meg hasonló szarságok. Annyi hátránya van, hogy nincs cafetéria, nyelvtanfolyam, meg hasonlók. Bár utóbbival én sose éltem.
2022. márc. 5. 14:13
 3/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi év tapasztalattal, mennyi év után váltottál? Körülbelül mennyit kerestél előző munkahelyeden? Én most fogok szakmai gyakorlatozni beágyazott szoftver- és/vagy hardverfejlesztésben.
2022. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb 1,5 évet voltam két multinál összesen. A másodikat hamar otthagytam, mert nem jött be, amit ott kellett volna csinálnom. Elsőnél bruttó 504, a másodiknál bruttó 735. Mindkettő autóipar.
2022. máj. 27. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!