Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan normális, értelmes...

Van olyan normális, értelmes komoly gazdasági állás amihez nem kell informatikai tudás?

Figyelt kérdés

Természetesen a vállalat saját belső nyilvántartó, stb... programjait használni kell. Ez nem kérdés.


Hanem amiket sok helyen lehet olvasni, hogy Python, SQL és társai.


Van még olyan valódi, értelmes közgazdász munka amihez nem kell?

Nem gazdasági irodista.


És ami nem számvitelre alapul mellette?


A külker talán ilyen? Vagy mik vannak?



2022. jan. 9. 21:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es, persze hogy nem ezt írtam, de szerintem a kérdésben egyértelműen benne van.
2022. jan. 10. 10:44
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, komolyan nem értem mire fel a hiszti.

Mit vártál ettől a kérdéstől? Csatoljunk önéletrajzot a válaszokhoz?

Bármennyire nem tetszik, a XXI. század az elektronikus/automatikus/vezérelt stb adatfeldolgozásról szól.

Ha nem akarsz számítógépet használni, akkor nem számokkal foglalkozó szellemi munkakörben kell gondolkozni

2022. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Miért volna hiszti, hogy feltettem egy normális kérdést?

Mit vártam? Értelmes válaszokat, beszélgetést róla. Többektől ezt meg is kaptam, csak nyilván minél többet, hosszabban érné meg róla beszélni.


Ez neked hiszti? Mi a nem hiszti akkor?


Ami a válaszod második felét illeti, pont ez az. Az adatfeldolgozás ilyenné vált. De nem adatfeldolgozás jellegű értelmes, szakmai gazdasági állásokról beszélek.

JÖttek is válaszok: beszerzés, külker, stb... Stratégiai területek is ilyenek ahogy kezdem látni.

Ezekre kérdeztem volna rá.


Gondolom IT-s vagy, esetleg a gazdasági informatikai területen dolgozol és csak arra látsz rá vagy csak azt akarod.


Amúgy is nem adatfeldolgozás, adatelemzés jellegű állások érdekelnek, de írtam is.

2022. jan. 11. 10:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!