Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehet gyalogos futárkén...

Milyen lehet gyalogos futárként dolgozni?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 10. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom szar
2022. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

veszel egy rollert azt hajrá...


Amúgy sz@r. Esőben, hóban, hidegben.. bruttó 300ért (nettó ~200)

2022. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ascelpius ***** válasza:
80%

Nekem egyszer egy ilyen gyalogfutár hozott kis levélcsomagot, ránézésre egy 165 centi magas csajszi hozta, a hátitáska majdnem akkor volt mint ő maga. (kábé egy hatalmas zöld postás zsáknak nézett ki)


"Csomagok kiszállítása 1-5 km-en belül (napi minimum 50 db csomag kiszállítása)"

Ha 20 dkg átlagban egy csomag, akkor ez kábé 10 kiló súly és ez a minimum amit ki kell vinni. Végülis edzésben tart az biztos mindennap 5-8 kilométereket sétálni ekkora súllyal a hátadon.

Az alapfizu nettóban 199.500 Huf adókedvezmény nélkül (25 év alatt 244.500 Huf). Ha 20 munkanapból 10-szer megvan a 85 százalékos kiszállítás és 5-ször a 90%-os akkor az még plusz nettó 25.000 forint: ez végeredményben 224.500 Huf (269.500 Huf 25 alatt) Szerintem ez egy tök korrekt fizu arra, hogy gyakorlatilag zenét hallgatva sétálgatsz a városban feltéve ha be vagy jelentve, feketén már annyira nem. Átmeneti munkának szerintem ideális de azért ne innen tervezzen senki nyugdíjba menni

Egyedüli szopás akkor van, ha leszakad az ég és esőben kell menni.

2022. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!