Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriábol tervezek hazakolto...

Ausztriábol tervezek hazakoltozni szeptemberben milyen fizetésre számitsak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok ausztriában szereztem meg a szerkezetlakatos szakmát valamint 1év tapasztalatom van. Somogymegyébe költöznék haza szerintetek milyen fizetésre számítsak?

2022. jan. 10. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
250 max. Gyakorlattal, Pest megyében már 400.
2022. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Bérminimumra, az bruttó 260, amiből lejön a 18,5 %a


Jobban jársz, ha kint maradsz

2022. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De egyébként jelentkezz pár állásra, ha felhívnak, akkor kérdezz rá a bérre (mondd nyugodtan, hogy éppen külföldön vagy és nem szeretnél feleslegesen utazni)
2022. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Hasonló cipőben jártam 1éve úgyszintén Ausztriából költöztem haza 15év ottlét után. Én is kint jártam iskolába és ott is tanultam szakmát (autószerelő). Viszont 2év munka után láttam hogy mire kint veszek egy házat és egy műhelyt az még 10év és lesz 300ezer euró hitelem minimum. Így hát 21évesen vettem itthon egy házat és egy műhelyt. 6honapig voltam alkalmazott és mellette otthon maszekoltam most pedig már saját válalkozásom van amiből tisztán megvan havi min 1,2 millió de heti 7nap 10-12órázok. Viszont itthon alkalmazottként 300ezret kerestem 45orába. 22f
2022. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Èn nem oda költöznèk. Van szakmai nyelv ismereted, szakmàd ès tudásod. Èn megcèloznám ilyen adottságokkal Sopront vagy Movárt. Ès szépen ingázva kereshetnél 1500-1800 eurót ilyen végzetséggel de ezek mellett mégis hazaköltöznél

. Hétvégente meg a család is meglátogatható ha arról van szó, nem nagy az ország. Most azért, hogy Somogyban keress 250 ezret mondjuk 100 ezres alber árral nem tudom, hogy mennyire megérős dolog

2022. jan. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!