Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi volt eddig a legérdekesebb...

Mi volt eddig a legérdekesebb munka, amit csináltatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

18 éves koromtól kasszás voltam olyan kisboltban ami speciális iskola mellett volt. Minden nap délután rengeteg szülő jött be a sérült gyerekeivel, rengeteget beszéltem velük, végül úgy megszerettek, hogy rajzokat hoztak, ölelgettek, volt olyan kislány aki olyanra vágatta a haját mint én, mert hasonlítani akart. 2,5 év után búcsút mondtam, de jövőre újrakezdem az iskolát, hogy gyógypedagógus lehessek. :)

21/L

2022. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 1 éve szolgáltatóhoz mentem karbantartónak.

Internet,TV,telefon hálozatok javítása ügyfeleknél,nagyon változatos munka,sosincs ugyanolyan nap.Padlásra kell járkálni a kábelekhez,tetőre meg oszlopra létrázni,kitalálni mi a baj,modemtelepítés,ki és bekötés,áthelyezés,falfúrkálás,lengőkábel szerelése stb.

Autóval kb 30 km-es körzeten belül kellett kimenni így utazni is kellett vagy 2-3 óràt naponta,az éppen közel lévő étteremben ebédeltünk.

Van koaxos hálózat ami egyszerűbb,antennás rendszer tanyákon és optikai internet ami kicsit komolyabb.Én szerettem a munkát,sokat lehet fejlődni,érdekes és korrekt a fizetés.De úgy vágtam bele hogy csak más rendszerek karbantartásába volt gyakorlatom így próbaidő végén elengedtek,akkor tényleg kevés voltam.

Én jól gondolok vissza rá,végül az eredeti szakmámban helyezkedtem el egy másik helyen ahol többet is fizetnek és szeretek dolgozni,értékes tapasztalat volt.

22/F

2022. jan. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Olyan nem volt sajnos.
2022. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!