Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszajelentkeznétek egy...

Visszajelentkeznétek egy ilyen boltba ideiglenesen a helyemben?

Figyelt kérdés

dolgoztam egy boltban teljes munkaidőben ahol a tulajjal nagyon jól kijöttem viszont a területi vezető aki alatta volt állandóan próbált minket megalázni, de főleg engem mivel jóba voltam a tulajjal. sokszor a tulaj előtt próbált minket csicskáztatni amire nyilván a tulaj semmit nem tett. nagyon igyekezett kitúrni, végül inkább felmondtam mert már pokollá tette a mindennapjaim, felmondásom napján sírtam is. a tulaj ezt nyilván tudta de neki kell a jó munkaerő, nem csinált semmit, hagyott elmenni de a boltvezető mondta utolsó napomon hogy biztos sajnálja a tulaj is és ha bármikor visszajelentkeznék írjak neki (mármint a boltvezetőnek).

na most úgy alakult hogy suli mellett nem találok olyan munkát amit a szabad napjaimra tudnék igazítani és arra gondoltam ők biztos alkalmazkodnának hozzám mert a tulaj szokott alkalmazkodni azokhoz akiket kedvel, persze tuti milliószor jobban szivatva lennék a pasas által de ezúttal azt gondolom nem sok a tét erre a kis időre és inkább kiállok magamért ha olyan helyzetbe hoz, mégha én is leszek az egyetlen és emiatt hülyének néznek. ráadásul akkor felírhatnám azt ami él rólam az emlékezetükben, hogy azért mentem el mert kikészített a pasi.

ti a helyemben megtennétek ezt a lépést?



2022. jan. 14. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, elvből nem megyek vissza olyan munkahelyre, amit utáltam valamiért.
2022. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha NE nézz vissza!
2022. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy még fiatal vagy, és nem vágod az "urambáttyám" világot.


Ez részükről egy protokoláris üzletileg "etikus" udvarias gesztus volt, mert az "akasztott kutyát" is elássák, nem hagyják a napon felpuffadni.


Előző voltam.

2022. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem utolsó.. köszönöm a segítséget!
2022. jan. 15. 14:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!