Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanárok, nektek ez milyen érzés?

Tanárok, nektek ez milyen érzés?

Figyelt kérdés

Néztem a tanári bértáblát, egy vicc az egész, konkrétan a szakmunkás minimálbért kapják a mesterdiplomások is. Egy fiatal tanárnál jobban keres a kukásautón lógó ember, a tescós árufeltöltő, de még a mekis diákmunkás is.


Szóval tanárok, nektek milyen érzés tudni, hogy akit tanítotok, és kettessel bukdácsol végig, ha majd 17 évesen megkapja a szakmáját, már akkor a dupláját fogja hazavinni a ti fizetéseteknek?



2022. jan. 15. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom te vagy a lelkes 17 éves aki kibukott középsuliból, most építkezésen vagy gyárban robotol és haragszik a tanárokra mert legnagyobb igyekezetük ellenére sem tudtak normális embert faragni belőled.
2022. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem, én logisztikus szakmát szereztem jó eredménnyel, egy éve dolgozom, és én is dupláját viszem haza annak, amit egy tanár. És egyszerűen nem bírom felfogni, hogy lehet valaki akkora idióta, hogy tanárnak áll.
2022. jan. 15. 09:52
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Napi provokatív kérdés sorozat 128. epizódját olvashatjuk kedves gyakorisok.


Nem gondolom, hogy a 17 évesen az iskolapdból kettes szakmunkás bizonyítvánnyal kikerült Asztalos Anti első fizetése 0 gyakorlattal alkalmazottként nettó 300 ezer.


Természetesen egy jó szakmunkás többszörösét keresi egy egyetemi tanár fizetésénél, de ez nem igaz a fent említett Asztalós Tónira.

2022. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nettó 260-t keresek + az SZJA mentesség miatt kapjon kapok még majdnem 60 ezret.


Nehéz elhinni mi, gondolom egy minimálbéres tanár vagy, aki 25 éves koráig az egyetemen lopta a napot, most meg savanyú neki a szőlő. Bocs, hogy is jutna neked szőlőre??? 😂

2022. jan. 15. 10:03
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Én meg IT-ban dolgozok tippre minimum három, de lehet négyszer annyit viszek haza mint te. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy lehet valaki annyira idióta, hogy egy logisztikus szakmával és a 3-400-as nettójával ilyen nagyra van magával.
2022. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Tényleg 280ra vered a melled?
2022. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

"egyszerűen nem bírom felfogni, hogy lehet valaki akkora idióta, hogy tanárnak áll."


Kérdező, azonnal szállj le a magas lóról és rakd össze újra a világról alkotott nézeteidet.

Ha nem lenne olyan "idióta", aki tanított téged, akkor most nem tudnád itt verni a melledet, hogy mennyit keresel (amúgy nem sokat)

Meglehetősen gusztustalan dolog olyan emberen elverni a port, aki által "felkapaszkodtál".

Tudod vannak még olyan emberek is, akiknek nem a pénz az elsőszámú szempont (az marad tanári pályán, aki megengedheti magának), hanem, hogy egy normálisabb nemzedéket neveljenek fel. Úgy látom, Nálad ez nem sikerült :-(

2022. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

"bizonyíték" :D :D


Kérdező, reménytelen eset vagy, csak veszekedni, provokálni akarsz.

Léptem, ilyen emberekre nem pazarolom az időmet.

2022. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

egyetemi tanár nagynéném 2x annyit keres mint te, és van heti 8 órája :D


te meg megszakadsz 😅

2022. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsére vannak értelmes, intelligens, tanult emberek, még ha keveset is keresnek, mert nem lehet mindenki tapló logisztikus.
2022. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!