Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Családosként gyerekkel ellehet...

Családosként gyerekkel ellehet indulni Németországban?

Figyelt kérdés

Mármint úgyértem, van 1 gyerekünk, ugye albérletet kiadni gyerekkel nem igen szeretik kint sem, ahogy hallottam....

Esélytelen gyerekkel albérletet bérelni? vagy kilehet fogni?

Tőke rendelkezésre áll és piacképes szaktudás is, én mérnöki területen, asszony pedig pénzügyi szférában dolgozik


2022. jan. 15. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kint van pártízezer magyar No-ban, már hogy ne leehtne bérlakást szerezni...????
2022. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem béreltem soha Németországban lakást, csak hangosan gondolkozom. Szerintem ha te mérnöki területen fogsz dolgozni és a párod is el tud helyezkedni pénzügyben (miért ne tudna?), akkor nem lesz gond az albérlet. Értem ez alatt azt, hogy nem a "ki lehet fogni" sávba lesztek kényszerülve, hanem kivehetitek azt, ahova gyerekkel lehet menni és egyéb szempontoknak is megfelel.
2022. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól írja a #2.
2022. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha a német tudásod is olyan, mint a magyar, akkor nem sok helyre fogsz ott sem kelleni
2022. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénz kérdés az egész. Vannak kiadó lakások ahol gyerekkel/ állattal is lehet menni. Csak meg kell fizetni az árát. Ha anyagiak nem jelentenek gondot, akkor találni fogtok lakást szép környéken is.
2022. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azoknal jelent problemat akik mosogatni meg kukabuvarkodni mennek ki. Jol fizeto munkaval siman talalsz berlakast gyerekkel is.
2022. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem gond akkor lehet találni lakást. Az viszont tény, hogy sokan idegenkednek a gyerekesektől, ugyanúgy ahogy Magyarországon is.
2022. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincs gyerekem, de több munkatársamnak is nehézséget okozott gyerekkel lakást találni Németországban. Maguknak lazán találtak volna, de mikor kiderült a gyerek, a bérbeadók rögtön kihátráltak. Végül úgy oldották meg, hogy egy ügynöknek fizettek valamekkora összeget, és így rövidesen meglett a megfelelő lakás a családnak.
2022. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!