Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személyes interjún mire...

Személyes interjún mire számítsak, milyen bérigényt határozzak meg?

Figyelt kérdés

Gazdasági felsőfokú végzettségem van, angolul, németül és oroszul beszélek, 2 év külkereskedelemben szerzett tapasztalat után váltanék adótanácsadásra, kimondottan orosz ügyfelekkel kellene foglalkoznom, évek óta álmom egy oroszos állás betöltése.


A cég vállalja a teljeskörű képzésemet adójog területén, további előny, hogy közel van a székhely a lakhelyemhez és évente több alkalommal lehetőséget biztosít külföldi telephelyeken végzett munkára, utazni pedig nagyon szeretek.


Mivel orosz és angol üzleti nyelv is szükséges, az oroszt pedig a fiatalabb generáció szinte alig beszéli, fogalmam sincs milyen bérigényt határozzak meg, hiszen elképesztően sokat ad maga a cég tudás és utazás formájában, ugyanakkor jelen állás szempontjából az én tudásom is speciális.


Valamint felmerült a kérdés, hogy sikeres telefonos és skypeinterjút követően, ahol átbeszéltünk minden lényeges pontot az én szakmai múltammal kapcsolatban, felmérték a nyelvtudásomat és részletesen bemutatták a pozíciót, mire számítsak egyáltalán személyes interjún? A béren kívül mi az, amit személyesen kell megbeszélni, felmérni? Nem tudom eldönteni, hogy ez most jó jel, hogy személyes interjúra behívtak, vagy van még rajtam kívül 50 ember akit valamilyen módon versenyeztetni fognak még. Arra a kérdésre, hogy mire készüljek specifikusan, azt a választ kaptam, hogy semmi szakmaiból nem kell készülni.


ps.


van-e lehetőség rögzíteni munkaszerződésben, hogy próbaidő lejártát követően újratárgyaljuk a bért, vagy egy ilyen kezdeményezés rossz fényt vetne rám.

25f


2022. jan. 18. 08:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"légyszíves ne trollkdojátok szét a kérdésemet, örülnék már annak is, ha a szakmai bérminimumot kifizetik, gazdasági csődben van az ország."


A troll itt te vagy.

2022. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok troll, csak mutasson nekem valaki olyan 25 évest nem IT szektorban, aki megkeres bruttó 500 ezret különlegesebb mesterszakon szerzett végzettség nélkül. Tartom a kapcsolatot volt szaktársaimmal, a 400 bruttó már ritkaságszámba megy. Egy végzett jogász fizuja, aki vért izzadt 5 éven át, max 300 nettót visz haza.
2022. jan. 18. 15:54
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha a jogászok vacak nettó 300-at keresnének, senki nem menne jogra!
2022. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
25 éves jogászokról beszélek nem Schadl Györgyről
2022. jan. 18. 16:11
 15/18 anonim ***** válasza:
Érettségivel keresek br 570-et. Azért vagy troll, mert, ha tényleg lenne felsőfokú végzettséged, nem érnéd be 500e bruttóval, pláne 2 nyelvtudással. Ha meg ennyire jól tudod, hogy mennyit ér a munkád, miért kérdezed? Csak egy oka lehet, amit fentebb írtam.
2022. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy milyen területen lehet érettségivel 570 bruttót keresni? asztalos? autószervíz? egyéni vállalkozó vagy vagy alkalmazott?
2022. jan. 18. 16:57
 17/18 anonim ***** válasza:

"megkérdezhetem, hogy milyen területen lehet érettségivel 570 bruttót keresni? asztalos? autószervíz? egyéni vállalkozó vagy vagy alkalmazott?"


Gyártási terület, alkalmazott. 80% adminisztratív feladat, maximum alapfokú idegennyelvtudást igényel.

2022. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Őszintén gratulálok !
2022. jan. 18. 21:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!