Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért jó szívatni a jónépet?

Miért jó szívatni a jónépet?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak egyre több munka, emellett munkaerő hiány és váró lista képes egybe működni, 1 sima szakmunkás meg általános iskola 8-9 óra stb..

Ehelyett miért nem teszik azt mondjuk, hogy pl gépekkel minimális munkára váltanak és ezért ugyanúgy kifizetik az embert? A gép kevesebbet hibázna, több haszon is lenne rajta, a csóró kevesebbet szopna.

Bár nem is értem, valakinek jó, hogy egyesek szopnak?

Nem lehet, hogy több értékes és tanultabb embert termelne ki a társadalom, ha egyszerre csak egy dologra kéne figyelni biztos háttérrel?


2022. jan. 19. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

Újra mi leszünk a legvidámabb barakk!

Magyarország előre megy nem hátra.

2022. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor továbbra is népszerű az elmélet, akkor jöhet még + pár óra munkaidő és inflálódó pénz, ha ez kell a jó népnek.
2022. jan. 20. 12:06
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy itt más nincs és aki már ezt belátta, az rég lelépett az országból vagy a vérét, idejét és pénzét nem kímélve felépítette a vállalkozását, ahol ugyanúgy a "nagyurak", osztják le a lapokat.


urambáttyám világ...

2022. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
#13: Olyan ember meg nem létezik, aki jól épít karriert és sikeres alkalmazottként, jó munkahellyel...
2022. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Dehogynem, de egyszer fent egyszer lent.


Én most portás vagyok, de kerestem már én is életembe heti 500 ezret piacon. Jókor jó helyen, de ez nem örökérvényű ahogy semmi sem!

2022. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Pontosabban 300 és 500 között, lényeg annyi hogy nem egészen egy év alatt 14 milliót, de az se most volt és csak a leleményességen, meg a helyzetfelismerésen múlt.


Ami a legszebb az egészben, hogy nem fájt senkinek, mivel nem én voltam a történetben a valódi cápa, a fejem felett / hátam mögött 10x ekkora összegek röpködtek.

2022. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jó, én tudásra gondoltam, nem lenyúlásra, meg feketekereskedelemre. Ilyen helyen nyilván lehet bukni, mert nincs mögötte szakmai tudás. Vna egy jó helyzet, amit kihasznál valaki és jól keres.

Én azokra gondoltam, akiknek van valami komoly szaktudásuk, vezetői tapasztalatuk. Ők, ha egy helyen buknak, akkor jó eséllyel hasonló színvonalú helyet találnak belátható időn belül. Egy szint után nincs igazán lent, ha nem hülye az ember, legrosszabb esetben is stagnálás egy ideig

2022. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mindenhol lehet bukni, sütheted te a szakmai tudásodat, ha a tőke meg a törvényalkotó máshogy osztja le a lapokat.


Alkesz Feri megmondta annó : "El lehet menni" ...

2022. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bukni lehet persze, de pár hónap és ugyanazon a szinten van máshol. Erről beszélek.
2022. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!