Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Székesfehérváron hova érdemes...

Székesfehérváron hova érdemes állásra jelentkezni érettségi "végzettséggel", ahova nagy eséllyel föl is veszik az embert dolgozni?

Figyelt kérdés

Tavaly kénytelen voltam Pest megyében munkát vállalni, mert Székesfehérváron valamiért sehova se vettek föl állásra. (Jellemző, hogy vissza se írtak, ha mégis, akkor elutasították a jelentkezésemet.)


Például a Videotonnál és székesfehérvári Auchannál is próbálkoztam, azonban sikertelenül.


Eddig dolgoztam árufeltöltőként, operátorként, autómosóként, illetve amikor nappali hallgatós deák voltam, akkor a közmunkások közé beraktak dolgozni 1-1 hónapra nyáron.

Meg amikor volt egy kis szabadidőm és amíg lehetett csinálni, addig a Nyitvatartás24 nevű oldalt is használtam, ebből is lett egy kis zsebpénzem.


Alkalmi vagy 1 műszakos munka érdekelne, lehetőség szerint délután. (Délelőttös is megfelel, csak ahhoz általában hajnali 4-kor kéne keljek. :D)



2022. jan. 20. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen elvárásokkal nem fogsz találni munkát.


Folyamatos vagy több műszakban:

Hydro, Harman, Giga 2003, Gealan, Emerson, Denso, General-Plastics, CSI Hungary, Karsai Alba, Galvan Plastik, Brooks Instrument, stb.

2022. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Ahhoz képest mégis találtam ilyen elvárásokkal állást Pest megyében. Nem én tehetek róla, hogy Székesfehérvár selejtes település.
2022. jan. 21. 00:53
 3/4 anonim ***** válasza:
15%

A kérdésben Székesfehérvár szerepelt. Arra válaszoltam.


Tanulj meg szöveget értelmezni.

2022. jan. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszon látszik, hogy érzéketlen, remélem kirúgják.
2022. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!