Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balatoni diákmunka szállással...

Balatoni diákmunka szállással hogyan érte meg annyi embernek annyi éven át? (Járvány előtt!)

Figyelt kérdés

A járvány előtti időszakra szól a kérdésem meg főleg arra az időszakra amikor még nem volt akkora munkaerőhiány. Mert az utóbbi 5 évben egyre többet panaszkodtak a balatoni munkáltatók.



Hogyan érte meg egy diáknak, hogy szállást is kellett intézni, ami a Balatonnál drága, még akkor is ha többen mennek olcsó helyre?

Azért a fizetések mondjuk 10-15 éve nem voltak magasak, hát még egy diákmunkásnak.


Egyáltalán hogyan tudott annyi pénz megmaradni, hogy bármi értelme is legyen?


Vagy ha a főnök adta a szállást, akkor neki hogy érte meg?


Tömegek csinálták, tehát biztos működött a rendszer.



2022. jan. 21. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Én csak az én tapasztalataimat tudom neked mesélni, ez nem jelenti azt, hogy ez mindenhol így volt. Azok a diákok akik ide lejöttek dolgozni, sokkal több pénzt kaptak/ szedtek össze, mint amit én, úgy, hogy én itt lakom. Szezonban azért megy a borravaló, a túlóra, jó pénzeket simán össze lehetett szedni és egy-két helyen nevetségesen sokat fizettek.

Amit én nem sajnálok tőlük, mert azért meg is dolgoztak!

Emellett a szállás sokszor gagyi, béna, szutyok volt, de kb. aludni mentek haza, fiatalság meg eljár azért bulizni is, szóval amíg voltak itt fesztiválok, bulihelyek, azért poén volt lenyomni egy nyarat. Meg Balatonozni is lehetett azért, ha akadt szabadidőd.

2022. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!