Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakma illene hozzám?

Melyik szakma illene hozzám?

Figyelt kérdés
Imádok nyílászárókat szigetelni ezekkel a gumis cuccokkal. Milyen irányba menjek akkor, érettségivel csupán?
2022. jan. 26. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Hajléktalan.
2022. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy én is így érzek. Manapság már nem lehet egyről a kettőre jutni, ha az ember dolgozni akar.
2022. jan. 27. 00:30
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Hülye kérdésre adtam hülye választ :) Nem igaz, hogy nem lehet egyről a kettőre jutni, de ha te annyit érzel magadban, hogy szeretsz felragasztani az ablakra dolgokat és valami érettségizett szakmunkásként képzeled el magad, akkor valóban nem lesz semmi extra életed. Ahhoz tovább kéne tanulnod, új perspektívák nyílnának az életedben.
2022. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Protekcióval biztosan. ;)
2022. jan. 27. 00:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Bár a kérdés elég világos volt, ha szerinted hülye kérdés volt, meg lenézendő a szakmunka, hát, sajnálom.
2022. jan. 27. 00:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyanokat ìrj hogy:

-fizikai munkàt szeretnèl vagy nem

-baj ha koszos leszel vagy nem baj

-egyszerű munkàt szeretnél vagy a komoly felelőssèg sem riaszt vissza

-mihez van èrzéked?szerelés kèzügyesség?

Van olyan szakma amihez sokat kell tanulni életed végèig ès még koszos is leszel de megfizetik.

Van egyszerűbb ès van összetett szakma.


Okyan szakma nincs hogy nyìlàszárókat szigetelnek csak.

2022. jan. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Àltalànossàgba vève az emberek azt fizetik meg amit kevès ember tud megcsinálni.

Ezek viszont sose könnyű szakmàk.

Felelőssèg tanulàs és nem lehet kamuzni mert ha elrontasz valamit annak következménye van.

Milyen ember vagy dolgos vagy álmodozó bírod a terhelést vagy olyan kell amivel el vagy nyugalomban?

2022. jan. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ablakgyári operátor
2022. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyílászáró beépítő.
2022. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5 Nem írtam, hogy lenézendő a szakmunka, hanem kiálltam amellett, amit te írtál: nincs benne perspektíva, nem lehet egyről a kettőre jutni. Erre írtam azt, hogy szakmunkásként valóban nem lehet.
2022. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!