Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Berettyóújfaluban milyen a...

Berettyóújfaluban milyen a Tama Hungary?

Figyelt kérdés
Van itt valaki aki dolgozik ott? Tudnátok mesélni? Közelebb lenne nekem mint Debrecen és 3 műszakos ami jobb lenne mint a 2. De nem tudok róla semmit, ismerősöm se dolgozik ott. Viszont a hirdetése nem rossz szerintem. Köszi ha válaszoltok.

#Berettyóújfalu #Tama Hungary
2022. febr. 1. 13:37
 1/1 anonim válasza:
100%
Három műszakos munkarend van, tudtommal hétvégén dupla ill. pirosbetűs ünnepnapokon tripla bér jár. Maga az üzem két részlegre van bontva: A zsineg és a háló. A hálóról nem nagyon tudok nyilatkozni, úgy halottam lazább a munka mint a zsinegnél, de bekerülni is nehezebb. Elvárt darabszám van, ennek minden nap meg kell lennie, nyilván ha hamarabb elkészülsz akkor a maradék munkaidőben tudsz pihenni. Fizetésen felül kapsz havi bónuszt, amit persze megvonhatnak (bár ez nem jellemző, kivéve, ha valami nagy baklövést követ el az illető). Nyáron iszonyatos a hőség a gépek mellett. A felszerelés modern, folyamatosan cserélik a gépeket újabbakra, valamint csomagoló robot is van már. Ha felvesznek oktatást fogsz kapni, és egy időre egy tapasztaltabb kollegát osztanak be melléd, aki betanít. Sok a diákmunkás, és az alkoholproblémákkal küzdő személy, miattuk belépéskor szondáztathatnak is. Zéró tolerancia van érvényben az alkoholfogyasztásra. Nagy a fluktuáció, sokan hagyják ott a céget pár hét után. Légzésvédőt munka közben mindig viselni kell, mert a bálamadzag finom szálai szállnak a levegőben. A csarnok területén büdös olvadt műanyag szag van. Izraeli tulajdonú cég, nyugat-európai és észak-amerikai exportra gyárt, tudomásom szerint korrektek, amit megígérnek azt meg is kapod, de inkább Debrecenben a FAG-ot, Globust, vagy a Kronest ajánlanám helyette.
2022. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!