Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multiknál, máshol is jellemző,...

Multiknál, máshol is jellemző,hogy különbséget tesznek az anyavállalatnál és a leányvállalatnál dolgozók között?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom,a projektvezetők külföldiek.Ők a külföldi telephelyen tartózkodnak (jelenleg a Covid miatt HO nálunk, náluk is).


Viszont, amikor itt jártak panaszkodtak a főnökünknek,hogy a beosztottak hosszú kávé és cigaretta szűnteket tartanak.

Persze a főnök annyit mondott,hogy amikor itt vannak, akkor kicsit rövidítsük le a szüneteket, de egyébként ő nem fog senkit cseszegetni, mert a munka elvan végezve.


Amikor, én jártam kint kiküldetésen, akkor azt tapasztaltam,hogy náluk "habzsi-dőzsi" van.Hosszabb kávé és cigaretta szüneteket tartanak, mint a magyarok és gyakran órákra eltűnnek, a boltba is kimászkálnak meg fagyizgatni is.



Talán magukból indultak ki vagy miért volt jó ez a beszólás?

A vállalat hivatalos irányelvei szerint mindegyik telephely dolgozója egyenrangúnak számít.


2022. febr. 5. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Mivel a magyart rabszolgának nézik, ezért viselkedett úgy az 3-5-ször annyit kereső külföldi projektvezető.
2022. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jav. az -> a
2022. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó nálunk ugyanez volt de nem a szünetek miatt. A hibákért pellengérre állítottak bennünket az anyavallalatnál meg a szőnyeg alá seperték. Örökös félelemben tartottak bennünket. Ha hibáztunk nem tudtuk, hogy kirúgnak-e, lesz-e munkahelyünk másnap.

Nagyon érződött, hogy lenéztek bennünket. 1 év után nagyon sokan felmondtak.

2022. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!