Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon alkalmazottként...

Magyarországon alkalmazottként (tehát nem vállalkozóként) vannak olyan munkakörök, ahol havi bruttó 1 millió forint felett vannak fizetések?

Figyelt kérdés
És melyek ezek a munkakörök?

2022. febr. 7. 15:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9%
mondjuk nem értem ki az az idióta manapság Magyarországon aki munkavállaló és nem vállalkozó. Lényegében arról beszélünk, hogy egy vállalkozó kőműves röhögve megkeresi azt, amit egy felsővezető egy multinál
2022. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
11: azért ne hagyd ki a számításból, hogy egy csomó vállalkozáshoz alaptőke és milliós nagyságrendű beruházás (szerszámok, munkaeszközök, furgon, stb. stb.) szükséges!
2022. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%
#11 mondasz egy komuvest, aki tobbet keres, mint mondjuk az Oracle Hungary Kft ugyvezeto igazgatoja?
2022. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
én is egyet értek a 11-essel. Pár napos munkáért simán elkérnek 150-200 ezer Ft-t csak munkadíjnak a szakik. Több millió Ft összejön nekik így, sokan hétvégén is melóznak
2022. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%
#14 veletlenul ugyanazzal az accounttal ertettel egyet sajat magaddal.
2022. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

14: ennyire egybitesen hogy nézheted ezt...??? Azt is hozzávetted, hgoy előtte hány milliót feccölt bele a válallkozásába...???? Annak az amortizációja ,és még egy sereg olyan költsége van, amiről még sejtésed sincsen....


Egy cég / vállalkozás bevétele nem azonos a vállalkozó zsebében csörgő pénzzel!

2022. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
azért egy kőműves a 2-3 millió Ft-os bevételéből szerintem 1, 1-5 milliót biztos zsebre tud rakni és akkor még keveset mondtam. igazából minél kevesebbet tanul az ember annál többet tud keresni, de ez is volt a kormány célja
2022. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
17: ennyit akkor tud zsebrevágni, ha vállalkozásban építi meg, és haszonnal továbbadja a házakat. De akkor ugye ott kell hogy legyen pártízmillió befektetve, amíg meg nem veszi valaki a házat...
2022. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
a lakásértékesítésben sokkal nagyobb haszon van mint amit a 18-as ír. Én nemrég a 60 millióért vett lakásomra, ráköltöttem 10 milliót és 5 hónap után 120-ért adtam el. Mindent felvásárolnak az emberek, mint a sáskák, szóval nagyot lehet szakítani.
2022. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
73%
Halozatmernok senior szinten
2022. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!