Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szoktátok haszontalannak...

Szoktátok haszontalannak érezni magatokat a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

3. hete vagyok egy helyen, irodai munka. Bár olyan nem volt még, hogy egész nap nem csináltam semmit, de gyakran előfordul, hogy délelőtt befejezek egy feladatot és délután már nincs semmi.

Az első napokban direkt írtam is egy köremailt, hogy hallo, itt vagyok, ha kell valami, hogy lássák, hogy nem csak facebookozni mentem oda, azóta is próbálom kérdezgetni a senior kollegákat meg a főnököt, ha nagyon üresjárat van, de még így is sokszor van, hogy semmit nem tudok csinálni.

Ennek lehet örülni kellene, csak nagyon nem szeretném, ha a próbaidő alatt emiatt raknának ki, hogy nem sok mindnet csináltam.

Igaz, kisebb cégről van szó, nem egy hajtós multiról, lehet tényleg nincs annyi munka, de valamiert mégiscsak felvettek oda.



2022. febr. 7. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki, légy segítőkész, de azért ne vedd el a másik munkáját.

Az ilyen helyeken, ha két billentyűleütést kell csinálni, az már árokásásnak minősül, valszeg azért sírták ki, hogy a helyedre vegyenek fel embert.

2022. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

magamat nem, de másokat igen. Pl ha beteg vagyok, vagy szabira jövök.. akkor kapok vagy 15 telefonhívást, hogy mikor jövök már, mit hogy kell tenni.. mert fogalmuk sincs.


ha más megy, akkor ő 1x se lesz felhívva szabija/betegsége alatt.

2022. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom, túl lassan telik az idő
2022. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!