Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha garantált a siker, melyik...

Ha garantált a siker, melyik pályát választanád?

Figyelt kérdés

Hipotetikus a kérdés, egyszerre minden senki sem lehet. Tételezzük fel, hogy 25-35 éves korodban az adott pálya legcsúcsára törhetnél, mi szeretnél lenni? Miért?

- futballista

- olimpiai sportoló

- énekes

- színész

- parlamenti képviselő/miniszter/államtitkár/miniszterelnök

- diplomata

- építőipari nagyvállalkozó

- bankár

- app fejlesztő



2022. febr. 11. 03:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
- orvos
2022. febr. 11. 03:32
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Az életben nincs ha. Az élet harc (Seneca).

A sikerét keményen meg kell küzdeni, tudni kell fenntartani, ápolni az elért eredményeket.


Gondolom még gyerek lehetsz.

2022. febr. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Félreértetted a kérdést.
2022. febr. 11. 06:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értette félre a 2es, csak egy bizonyos perspektívából totálisan értelmetlen a kérdés.
2022. febr. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok, ki melyik pályát választaná, mert mindegyik más életet eredményez. Azért tettem hozzá, hogy a pályája csúcsán, hogy ne a pénz legyen a meghatározó kérdés. Röviden: ha a képletből kivesszük a pénzt, akkor melyik pálya érdekelne és miért. Mi ebben a kérdésben az értelmetlen ?
2022. febr. 11. 06:27
 6/15 L.. István ***** válasza:
100%
Ismert ember semmiképp se szeretnék lenni, tehát inkább bankár.
2022. febr. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

2-es vagyok. Értettem, hogy mit kérdezel kérdező.

Annyi, hogy én nem élek álomvilágban.


Az embernek mindig a valóságból kell kiindulnia.

Így, ha a valóságból indulok ki, látható, hogy az életben mindenért, szeretetért, fizetésért, pozícióért, párkapcsolatért, családért, egészségért, tudásért, információért keményen meg kell dolgozni.


Ezért nincs az életben olyan, hogy ha. Csak ma van, csak ma létezik biztosan. Többi bizonytalan.

2022. febr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele!
2022. febr. 11. 06:44
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A fentiek közül egyik sem. Közismert soha nem akarnék lenni, emiatt az első 5 kuka. Diplomata nem lennék, mert alkalmatlan vagyok rá, a maradék pedig szimplán nem érdekel.

Úgyhogy hiába lenne garantált a "siker" (jelentsen ez bármit is), nem végeznék olyan munkát, ami nem érdekel.

2022. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

App fejlesztő, valamilyen álnév alatt. Ugye ez azt jelenti, hogy sikeres vagyok, hogy segítek az embereknek, hiszen valószínű azért lettem sikeres, mert olyan appot csinálok/csináltam, amire sok embernek szüksége van.


Lehet nyomni home officeba, szóval tegyük fel, hogy pár hetente váltom a hoteleket egész évben kellemes klímájú helyek között.


Senki nem tudná, hogy mennyi lóvém van mivel ismeretlen lennék.

2022. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!