Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy biciklis...

Mennyit keres egy biciklis futár? Telített a szakma vagy van hiány?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Van hiány, nem keresnék állandóan akkor... Annyit keresel amennyit akarsz kb. de gyorsnak, pontosnak, kedvesnek kell lenned, és menned kell - ha pénzt akarsz - hidegben fagyban esőben viharban. És még elviselni az esetleges bunkózást is, mert ha sz@r a kaja amit kivittél miért ne rajtad vernék el a port az ügyfelek... Még jó hogy legalább a fizetéssel terminállal nem kell sz@rakodni.
2022. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
nettó 600-700k simán megvan belőle havonta
2022. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem az utolsó miért lett lepontozva. Sajnos, vagy nem sajnos, de amúgy tényleg elhoznak 6-800 nettót, főleg jattal, főleg pesten. De ehhez az kell, hogy minden nap legalább kb 12 órázz, a hét minden napján, a hónap összes napján.
2022. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tekerjél már bringával 7x12-es műszakban... Nem olcsó a szerviz sem, és nem teheted meg akkor hogy kiess a munkából kell két bringa...
2022. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3/4 vagyok, ha ez most nekem szól, akkor nem igazán értem, hogy miért :D


Én nem sajnálom tőlük, nem egyszerű meló ez. Plusz ha irigy lennék, elmennék én is annak. Szó sincs arról. Szóval olvasd át kérlek még egyszer a hozzászólásom, ha nekem jött, ha nem, akkor bocs.

2022. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy nehéz... ezért kvra nem telített a "piac"
2022. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biciklis futár biztosan nem keres 6-800 ezret, már bocs, de ez baromság. Átlag 2500 Ft/órás bevétellel lehet számolni (ami néha több, olykor kevesebb). Nincs olyan ember, aki heti 7x12 órát tekerne. A legtöbb ember ezt fizikailag sem bírná, nemhogy mentálisan (hiszen ha ennyit dolgozol, mikor élsz?), másrészt nem is éri meg folyamatosan az utcán lenni, mert bizonyos időszakokban alig van rendelés.

A fenti összeget a rutinos, sokat dolgozó robogósok keresik meg.

2022. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!