Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tanuljak ki egy kétkezi...

Hol tanuljak ki egy kétkezi szakmát?

Figyelt kérdés

Nem tudom már hány éve de nem inditanak estin festő mázoló képzést ami iskolarendszerű ingyenes esti tagozaton meg ilyen kétkezi szakmákat.

Azért nem mert hogy kevés a jelentkező ez az iskolák indoka. Kevés jelentkező miatt nem inditják el a képzést.

Ilyenkor mit lehet tenni? Hogy legyen igy szakmám?

Én 25 éves vagyok nappalira nem járhatok viszont szakmám nincs. Két szakma elvileg meg ingyenes akár nappalin akár estin.


2022. febr. 18. 18:34
 1/4 NTBS ***** válasza:
Esetleg menj el közmunkásnak, és akkor akár meg is tanulhatod a szakmát élőben, utána majd lehet, hogy beiskoláznak, de erre nincs garancia.
2022. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én autószerelőire jelentkeztem, ez indult nálunk, illetve hegesztő és CNC-s szakmák is indultak.
2022. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hívj fel több iskolát, az ország több pontján.

Valahol csak lesz.

Aztán maximum költözöl, és szobát bérelsz, takarítasz, vagy valamit csinálsz, amiből meg lehet élni addig.

Meg tudod csinálni!

2022. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na hála istennek! gyere cnc-snek majd kinlódhatunk veled is!
2022. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!