Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet most, 2022-ben...

Mennyit lehet most, 2022-ben gépbeállító technikusként keresni a gödi Samsungban, folyamatos műszakban?

Figyelt kérdés

[link]


Van pár gödi Samsung-al kapcsolatos kérdés, de vagy régebbiek, vagy nem relevánsak.


Egyik ismerősömnek mondta az egyik haverja, hogy folyamatos műszakban dolgozik a haverja és elvileg 400-at kap. Valahogy nem akarom elhinni... Bár már mástól is hallottam már.

Más meg azt mondja, hogy nettó 250. Most mi az igazság?



#munka #Samsung #Göd #Gödi Samsung
2022. febr. 21. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk elmentek ketten is oda dolgozni. Valóban 4-450 körül kapnak, pótlékokkal együtt persze. 12 óráznak,úgytudom.
2022. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly jöttem el onnan. Igaz. A samsung rohadt egészségtelen hely, ezért is próbálják megfizetni az embert. A 400 nem is nagy a termelésben. Az ukránok szinte egyfolytában túlóráznak, mert nem tudják a nyelvet, alig mozdulnak ki a szállóról. Állítólag akár 600at is hazavisznek, de benn is vannak érte havi 22-25 napot. 12 órában.

Az órabérek változóak, de 1600-1900 között van a gyártásban. Én nem gépen voltam, magasabban, nekem 2000 fölött volt. Negyedéves bónusszal, túlórákkal a legjobb hónapom 540 nettó volt. Diploma nélkül.

2022. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Operátorként mennyit adnak?
2022. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%

Nagyon nehéz meló? Mit kell csinálni? Mármint gépbeállító technikusként.

Most jelentkeztem, de félek kevés leszek hozzá, angol tudásom is nagyon alap.

2023. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég voltam interjún, bár én mérnöki szinten, nekem mocskosul bejött a hely. Szerintem jobb mint akár egy Audi, magyar cégekhez képest meg ég és föld a technika.
2023. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!