Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan előfordulhat, hogy egy...

Olyan előfordulhat, hogy egy recruiter csak begyűjti a CV-t úgymond, de az állás nem valódi?

Figyelt kérdés

Ő keresett meg, hogy XY cég hirdeti az állást és a profilom alapján jó lehetnék. Elküldtem neki a CV-t, és jelezte, hogy bemutat a cégnek és majd visszajelez.


De majd 1 hete nem ír semmit.


Ilyenkor lehet, hogy csak a CV-t akarta magának elkérni?


(Azt tudni kell, hogy a pozihoz járó fizetés felette van a piaci átlagnak.)



2022. febr. 27. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lett jobban passzoló jelentkező, a cég visszamondta az állást, elkavarta a jelentkezésed, mert nyilván nem 3 embert hív, hanem 60-at, de 1 hét még bőven jó, volt interjúm egy nagyon top céghez, ahol 1 hónapos fordulókkal táncoltunk majdnem fél évig.
2022. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem voltál szimpatikus a cégnek.

Ha a cég csak a toborzó munkát adja ki külsősnek akkor ők döntenek hogy kit akarnak interjúztatni.

2022. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb a cég annál lassabban veszik fel az embert.

Nálam 3 hónap telt el az első telefonhívás és a megegyezés között.

Utána még 3 hónap felmondási időt le kellett töltenem a régi helyemen úgyhogy fél évbe telt munkahelyet váltanom.

2022. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt anno olyan hely, ahol kitették Októberre az állás hirdezést, jelentkeztem és még egyszer be is hivtak interjúra. Aztan rá közel 3 hónapra jelzett a Hr-es január elején, hogy lehetne kezdeni, mivel ők év elejére kalkuláltak. Nem tudom mit gondoltak, hogy a bizonytalanra vàrok-e majd.
2022. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megmutatod a konkrét hirdetést?
2022. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!