Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lesz a sokszázezer magyarra...

Mi lesz a sokszázezer magyarral akik most munkanélküliek lesznek a gazdasági összeomlás és a menekültválság miatt?

Figyelt kérdés

Bárki bármit mond eddig is iszonyat nehéz volt munkát találni és iszonyat alacsonyak voltak a bérek, pláne most hogy jönnek a menekültek és még pénzügyi összeomlás is van.

Mi lesz az országgal igy?


2022. márc. 4. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmi nem valtozott... Te mit szivsz es hol veszed?
2022. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem van és lesz munkám, mert én tanultam. Aluliskolázott proliból, meg túl sok van. Az a baj.
2022. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
Nostradamus feltámadt.
2022. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

5-6 céget tudok jelenleg az ország több megyéjében (GyMS, Komárom, Nográd, JNSz), ahol olyan emberhiány van, hogy bárkit felvesznek és 60-200k bónuszokat ajánlgatnak a meglévő dolgozóknak, akik embert hoznak.


Amúgy előbb-utóbb az ukrán menekülteknek a segélycsomag mellé toborzási szórólapokat isztogatnak majd

2022. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Covid eleje óta ez van, senkit nem érdekel, nekem is új munkahelyet kellett keresni. Azóta találtam, de mekkora szívás volt....
2022. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom keleten laksz nemde? A nyugati Régió nem képes megérteni ezt mert arrafelé van munka.
2022. márc. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, hogy Te hol laksz, de engem még vissza is hívott a leendő munkáltató, hogy akkor érdekel a munka vagy sem, ettől-eddig szívesen vár egy személyes elbeszélgetésre, megmutatja, hogy mi lenne a feladat, bejárhatom a gyárat, stb.

Gyári szalagmelóról lenne szó egyébként, nem mérnöki tervezésről. A nettó fizetést 1 műszakban 250 ezerre ígérte. Szombat-vasárnap szabad. Végzettséget sem kérnek, majd betanítanak a gépek használatára. Náluk nincs pokoli fegyelem, lehet beszélgetni munkavégzés alatt, csak a munka is menjen, pisilni sem akkor mehetek csak ki, amikor a főnök eldönti, hanem amikor szükségem van rá.


Valószínűleg nem találnak embert...

2022. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Soproni vagyok, két éven belül Ausztriában szeretnék dolgozni. 100 000 ember kijárat napi szinten 1500 euróért szoval a haza munkaeropiac egyre kevésbé érdekel. Pláne ha a forint euro árfolyam 386 körül jár.
2022. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
8 az üzemanyag árra gondolj! Nem fog működni sajnos
2022. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Óha, azóta már 400. Egyebként napi szinten 100 000 ember ingazik Ausztriába, biztos nem éri meg :DDD
2022. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!