Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ruhabolti eladó munka hogy...

Ruhabolti eladó munka hogy működik?

Figyelt kérdés

Nagyobb üzletek oldalán látom hogy nyitvatartás 9-20-ig, olyan sokat kell menni?

Vagy milyen beosztások vannak?


2022. márc. 9. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle beosztás van....

Részmunkaidős is, meg másféle is... Amit ki tudsz alkudni a főnökkel. De hétvégén is dolgozni kell, hiszen sz-v is nyitva vannak.

2022. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremnek egy plázában van üzlete. Ő maga is bent van, és a munkaidő attól függ, hogy milyen alkalmazottai vannak éppen. Van aki bevállal hosszú napokat, heti 3-4 nap, de van, hogy váltott műszakban dolgoznak, mondjuk 9-3, vagy 2-8-ig. Volt, mikor volt diák alkalmazottja csak hétvégére, így a többieknek nem kellet dolgozni hétvégén, egyébként meg váltásban beosztják a hétvégéket. Persze nem mindenki ilyen rugalmas.
2022. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisebb boltoknál elvárják, a 9-20-ig legyél bent, rosszabb esetben még a 6-7 napot is. Én egyszer jelentkeztem egy plázában lévő informatikai bolthoz, ott azt mondták, h csak az idő 90%-ában ott kell lenni, kb napi 1-2 vevő kiszolgálás nem tart semeddig, addig fb-zhetek....
2022. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nagy ruházati üzletekben főleg részmunkaidő van


nálunk pl napi 4-5-6 óra a leggyakoribb , reggel 7 és este 10 kozott vannak ezek elosztva, anyukák reggel jönnek, fősulisok meg delutan, este


főallas is nálunk 8+1 óra szünet


szerintem halál 12 órázni, a 8 is durva ha egy forgalmas üzletről van szó

2022. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!