Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit írjak fizetési igényne...

Mennyit írjak fizetési igénynek heti 20 v.30 órára plázában eladónak? Nem plázában eladónak?

Figyelt kérdés
A fiammal vagyok gyeden, bankban dolgoztam, de úgy néz ki nem akarnak visszavenni, még van egy évem a gyessel, ezért nem szól senki (szerintem). Gondoltam h vmi eladói részmunkaidő megtenné ami közel van, és mégis valami.
2010. szept. 13. 13:16
 1/2 anonim válasza:

Szia szerintem 40-et. Az a baj ha többet írsz akkor azért nem kellesz, mert nagyravágyó vagy, viszont ha kevesebbet akkor meg visszaélnek vele.

HA húsz órával számolunk akkor az 4órás munka ugye.

És szerintem akik plázában dolgoznak 80-90 körül van nekik a plafon/hó. Persze, ez gondolom üzlet/bolt/cég/főnök függő.

2010. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

OFF

Írásban jelezd munkáltatód felé, hogy gyes mellett szeretnél visszamenni dolgozni, kötelesek visszavenni.

2010. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!