Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mennyit keres bankszektorba...

Ki mennyit keres bankszektorban? (K&H, Citi, Morgan)

Figyelt kérdés

Jöhetnek befektetési bankok: Morgan, Citi

Vagy kereskedelmi is K&H, OTP, Raiffeisen stb.

Megköszönöm, ha írtok pozi nevet és tapasztalatot is.



2022. márc. 24. 17:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
25%
egy tinédzser fodrász többet keres manapság mint egy jogász. nagyon alja szakma lett
2022. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
#20 De, baromi kevés, főleg ahhoz képest, hogy mennyi a stressz. De mivel túljelentkezés van mindenhova és nehéz elhelyezkedni és váltani munkahelyet, így nagyon nem lehet pattogni.
2022. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Morgan Stanley, adatelemző, fél év tapasztalattal bruttó 700 ezer.
2023. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

23)

Mennyi a túlóra meg milyen a wlb?

Fél év tapasztalattal bruttó 700 k. jó, grat, engem nagyon átbachattak akkor :DD

2023. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

#24 Nem túlórázom. Eddig egyszer fordult elő hogy volt plusz 7 órám egy hónapban, azt is 150%-ban fizették.

Wlb-re sem panaszkodom, mert tök rugalmas az egész, hetente vagy kéthetente ha bejársz 2 napot akkor nem szólnak. Ha elutaznál hosszabb időre külföldre, azzal sincs gondja senkinek.

Annyi, hogy 9-6-ig kell dolgozni mert 1 óra az ebéd, szóval kb az egész napod oda, persze napközben ha lelépsz 1-2 órára az sem gond cserébe.

2023. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

#23 Nekem is nagy álmom Morganhez vagy hasonló multihoz bekerülni, csak a probléma ott kezdődik, hogy nem matekos vagy IT-s végzettségem van, hanem jogi, az meg nem kell ilyen helyekre :D Én 1-1,5 év tapasztalattal keresek nettó 300-at és még HO sincs. Hiába lesz közgazdász végzettségem nemsokára, ilyen jellegű munkatapasztalatom nincs, az meg senki nem érdekel, hogy tanultam számvitelt vagy vpü-t egyetemen.

Persze vannak helyek ahol lehet magasabb is a fizu jogi területen is, de ott meg a wbl nincs meg, egyik nagynavű nemzetközi ügyvédi irodában lévő ismerősom mondta, hogy este 7 az alap, de van hogy 10-12-ig is ott kell lenni ha olyan ügy van.

2023. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

#26 Van szociológus és közgazdász munkatársam is, szintén adatelemzők, mindketten pályamódosítók, nem volt tapasztalatuk :D

Szóval szerintem pályakezdőknek meghírdetett IT-s állásokra nyugodtan jelentkezz ahol van betanulás is, egy úgyis bejön.

2023. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
55%

Csinálj meg egy ilyet:

[link]


A data science képzésükhöz kell némi minimális matek előképzettség, de ha az megvan, rá lehet repülni, és az már elég jó ugródeszka lehet.

2023. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Heni93 válasza:
Sziasztok, én is pályamódosító lennék. 10+ éve dolgozom bankban, mint közgazdász, de mivel vidéki vagyok, csak a bankfiókban. Mára prémium befektetési tanácsadó lettem, és fiókelső egyes területeken, ezért jóval megemelték a fizetésem a többiekhez képest. Jelenleg 560 bruttó. Viszont a mai inflációhoz képest ez óriási bukó, és jelenleg nem is számíthatok nagyobb emelésre. Szeretnék egy háttérterületen továbblépni, üzletfejlesztés vagy befektetési termékfejlesztés, esetleg folyamatszervezés, de ez mind Pesten van. Valakinek van ötlete? Jelentkeztem több pozira, interjúk is voltak, de mindenkinek gondja van azzal, hogy 97 km-re lakom. Pedig van home office, csak ők heti 3-4 nap feljárást szeretnének, én pedig 1-2 max. :) Sajnos többet nem tudok vállalni a távolság miatt. Van esetleg olyan hely, ahol kevesebb irodai jelenlét kell? Lehet bank vagy biztosító is, bármi ezen a területen. Leginkább a Befektetési alapok területén, vagy állampapírok, életbiztosítások, treasury...
febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hat amikor en interjuztam a morganbe, ott siman nyitottak voltak a ket napra. A k&hnal meg mondtak hogy elvileg 3 nap iroda, de ezt az o reszlegukon leszarjak. Szoval vam egy csomo lehetoseg szerintem.
febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!