Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha állandó diákmunkás szeretné...

Ha állandó diákmunkás szeretnék lenni 1 helyen, ahol már évek óta dolgoznak diákok, és ők állandóan bejárnak, akkor ezt én hogy valósíthatom meg? Kinek szóljak?

Figyelt kérdés
már írtam több emailt, felhívtam telefonon, de igazándiból semmi lényeges és biztató infóval nem tudtak szolgálni.. nincs munka? az lehetetlen, amikor elmentem dolgozni (2 éjszaka), még kevesen is voltunk(?) Állítólag nem akar felvenni több embert a fönök, mivel a diákok után (ha meghaladja a min.bért) kevesebbet kell adóznia. Ráadásul én meg sem haladnám. 40-50 ezer ft között fizetnének, ha tudnék menni.
2010. szept. 14. 09:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!