Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a legjobb/legtöbb...

Mennyi a legjobb/legtöbb órabér az örző-védő/portásos jellegű munkakörben?

Figyelt kérdés

Lesz vagyonvédelmis papírom, és arra lennék kíváncsi, hogy mennyi a legtöbb órabére egy portásnak, adott esetben egy nagyon nagyon jó helyen?

Igazából érdekel minden, ahova nem kötelező fegyver, és nem is közteres... szóval ami nyugisabb jellegű munka, de azért nagyon jól meg is fizetik.


Most kvázi portás vagyok, de ha kész lesz a papírom, akkor úgy tudom, hogy akár 2X annyi pénzt is kereshetek óránként.

Ami jelenleg 24-48 órában abszolút de nem mindegy, hogy mennyi.


Ti mit tudtok, miről hallottatok? Mekkora a legnagyobb, legjobb órabér?



2022. márc. 25. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megöregedett rendvédelmisek és a kiégett alkoholisták "szakmája", gyakorlatilag mindenki lenézi őket. A nyugodt semmittevésért Pesten kapsz 1500 forintot maximum, eseményen talán pár száz forinttal többet. Papír nem számít semmit, nem fognak hasraesni mert elvégeztél egy 2 napos képzést. Van egy nagyon szűk része ennek a területnek ahol kiemelkedő a fizetés(miniszterek, gazdagok személyi védelme), de oda jellemzően fegyvertartási, erős fizikum és idegen nyelvtudás kell és nagyon megválogatják az embereket. Jóindulatból mondom, tanulj egy rendes szakmát...
2022. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a rossmanba azt hiszem 1000-1100 forintos órabért kapnak az őrök.


Én nagyon nyugis helyen 820 forintos órabérben voltam ott most emelték meg 900-ra

2022. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk telephely Borsod megyében 1000 Ft-os az órabér
2022. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akvariumpucolo válasza:
100%

Sehol nem fogsz jól kapni azért mert tudsz állni egy helyben vagy ülni.

Vagyonvédelmis papírral meg kb kitörölheted, azzal a papírral egyenértékű.

2022. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!