Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen április elsejei tréfa...

Ilyen április elsejei tréfa lehet munkahelyen, vagy a munkahely nem erre való?

Figyelt kérdés

Fejlesztőmérnök vagyok a cégnél, de jóban vagyok a személyügy néhány tagjával (HR-esek), és gondoltam, hogy névtelen email címről küldenék nekik egy jelentkezést valamilyen pozícióra a cégnél bolondok napján.

Azon gondolkodtam, hogy pl egy macskát pályáztatnék, profilképpel, mindennel.

A baj az, hogy nem tudom, hogyan reagálnának rá és emiatt félek utána felvállalni, hogy én voltam a tettes.


Más ötletem is van, pl magamat küldeném el (megint), de ezúttal kolléga-boldogságfejlesztő pozícióra.


Lehet, hogy jól fogadnák, feldobná a napjukat, de attól tartok hogy esetleg rossz viccnek fogják gondolni és még baj adódhat a trollkodásból. Lehet nem is aznap olvassák el a jelentkezést.


Már más alkalommal is voltak hasonló ötleteim, de nem léptem meg, mert félek, hogy még a végén kirúgnak. A karrieremmel lehet nem jó ötlet játszani, egyébként szívesen veszek részt ilyenekben ahol nincs vesztenivaló és jól szokott alakulni.



2022. márc. 27. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem cringe, de te ismered őket, te vagy ott, jól is elsülhet, lehet én vagyok sótlan.
2022. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez csak az alja népnél divat! Diplomával nem adnak észt, benned is ott van e vidéki igen igen alja nép köreiben szokásos április 1-i tréfa. HR csajok általában (!!!!) igényesek és nem értékelik a hülye poénjaid! Ne így akarj a bugyiba mászni, csokit vigyel nekik néha! Már eleve az is probléma, hogy a nsgy mérnök fejedben felmerül, hogy egy ilyen április 1-i gerda az vicces. Kvára nem az!!!!!
2022. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Hres vagyok, full lúzernek néznélek. Főleg ezzel a boldogságfejlesztéssel😂
2022. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Úgy hangzik mintha kicsit belennél gerjedve valamelyik HR-es pipikére. Szerintem küldj neki egy képet a péniszedről, az is jó poén.
2022. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Hívd el randizni amelyiket kinézted magadnak. Ha nemet mond, akkor csak nevetsz, hogy április bolondja... hihihihi
2022. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!