Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fegyveres őr esetén a pszichol...

Fegyveres őr esetén a pszichológiai vizsgálatnál mire számítsak, nagyon nehéz és bonyolult, vagy megoldható?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat. Mindenféle feladatot nézek. Van egy, ami számomra is nehéz, ilyen memória féle, amiben pár másodperc alatt kell megjegyezni sok dolgot sok helyen... Nem tudom jó úton járok e, de szeretném meg tudni mire számítsak. Milyen típusok vannak esetleg. ..

2022. márc. 27. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy facebook csoportba láttam egy ilyen proli cigányt, aki németországi munkára toborzott embereket úgy hogy magáról tett ki egy képet amin valami nagyon putri kocsmába pózól egy halom kiterített húszezressel. Neki volt egy másik képe amin valami lőtéren, fegyverrel ilyen FBŐ-s gyakorló ruhába volt.

Szóval nem hiszem hogy nagy agysebésznek kell lenni oda.

2022. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy túl nagy ügy. Egy ismerősöm full alkoholista volt, több időt töltött addiktológián, mint munkahelyen.. Mégis letette a fegyveres őr vizsgát és azóta dolgozik is.
2022. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uh.... azert remélem nem ilyen emberekkel fogok dolgozni. ..
2022. márc. 28. 00:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenekkel fogsz
2022. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta. Elég szigorú volt de sikerült.
2022. ápr. 5. 14:11
 6/6 anonim válasza:
Tudnál írni pár példát?
2022. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!