Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudtok véletlenül nekem...

Nem tudtok véletlenül nekem és a feleségemnek valami jól fizető (1000-1200 font/fő) munkát Angliában?

Figyelt kérdés

Kimennénk hosszútávra Angliába a feleségemmel, ott szeretnénk élni, valahonnan el kéne kezdeni. Előre is köszönjük.

üdv: kispetya


2008. dec. 17. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia a férjem volt kint kb fél éve, a minimálbér az 5.5 font, ennél nem nagyon szeretnek többet fizetni, főleg ha nincs nyelvtudásotok.

Ha nem az egyes zónába mentek lakni, ahol a Big Ben meg a többi van, akkor fele annyiba kerül a lakás, persze még így is húzós.

A zsebesekre nagyon figyeljetek, a rendőröket ne nézzétek, mert előbb ütnek, és csak utána kérdeznek( férjem látta ahogy egy 50 kilós nőt lerángattak a buszról, és ütötték verték).

Útlevél mindig legyen nálatok mert azzal tudjátok magatokat igazolni.


A románokkal ne is álljatok szóba, mert ígérgetnek fűt-fát, de csak a pénzt húzzák le mindenkiről.


Konkrét munkát nem tudok ajánlani, de a Londonimagyarok.hu-n vannak hírdetések, sőt ott regisztrálni is lehet, és ha találnak melót, szólnak.

A fekete melóval vigyázzatok, mert ha nem jelentenek be, akkor igaz hogy több a pénz, de nem jár orvosi ellátás, és a foghúzás is úgy olcsóbb, ha hazarepültök fogdokihoz.

Ha bejelentenek, levonnak valamennyit , de nem többet mint itthon, és bevalláskor egy összegben visszaadják.( persze ha kint valljátok be, és nem itthon).



Ennyit tudtam segíteni, ha konkrét kérdésetek van, írj nyugottan privátba.

2008. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ja, elfelejtettem, ezt érdemes elolvasni



http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2008. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!