Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha visszamegyek a családi...

Ha visszamegyek a családi vállalkozásba, bajban leszek?

Figyelt kérdés
Kisgyermekemmel vagyok itthon jelenleg, vezető helyről jöttem el szülni, helyemre sógornőm került. Nem egèszen a munkámat végzi, arra még kettő új ember kellett, de sok mindenben erőszakosan dönt, nem dolgozik csapattagként a többiekkel, hanem a javaslatuknak azonnal ellentmond, kitalál mást, mindegy, hogy az úgy a cégnek jó e vagy sem, a lényeg, hogy ő mondja ki az utolsó szót, megy a legfelsőbb vezetőhöz, aki i kább enged neki, cdak hagyja békén...1,5 év mulva készülök visszaállni, de már most kérlelnek, hogy jöjjek, mondani ritkán mondják, hogy miért...pedig én is tudtam orditani, hajamat tépni a hülyeségre, nem odafigyelésre. De kell a helyem. Szerettem a munkám. Mi lesz, ha visszamegyek? Attól tartok, kicsináljuk egymást. Én most a nagyfőnöknek este mindent elmondok, amit nekem a többiek. Magam alattvágom igy a fát?
2010. szept. 14. 14:26
 1/1 anonim válasza:
Én a helyedben máshol keresném a lehetőségeket. Ha nekiállsz harcolni a sógornőddel az senkinek se jó. Megmérgezitek a családi kapcsolatokat és a munkahely is csatatérré változik. Ha tényleg tudsz is valamit máshol is kapsz lehetőségeket. Ez a vonat meg már elment.
2011. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!