Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan működik a wolt illetve...

Hogyan működik a wolt illetve foodpanda futárkodás?

Figyelt kérdés
Ha jelentkezem futárnak mindenképp felvesznek? Melyik éri meg jobban? Mennyit lehet keresni átlagosan vele és hogyan működik ez az egész? Elsősorban olyan emberek válaszát várom akik dolgoztak vagy jelenleg is dolgoznak valamelyik futárszolgálatnál

2022. márc. 29. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szállításonként kapod a lóvét, szóval erősen az invesztált időtől és közlekedési eszköztől függ, de 2000-2500 ft körüli órabért össze lehet tekerni/robogózni, innentől szorozd fel az áhított munkaórával. Nyilván sok faktor van még, csúcsídős díjak, dugó, meg mit dob a gép, de ez úgy az átlag.
2022. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem, én autóval közlekednék főképp, és ha én most jelentkeznék akkor egyből felvesznek mindenképp vagy ez hogyan van?
2022. márc. 29. 20:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Autót budapesten felejtsd el, fele ennyit keresnél vele.

Vidéki nagyvárosban nem tudom a számokat.

2022. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Autóval sztem sem lesz jó, sok a költséged és kevesebb fuvarra érsz ki. Robogóval evvel szemben még a dugóban is elslisszolsz, könnyen parkolsz, ès keveset fogyaszt.
2022. márc. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Autóval?? :D

Azért dolgoznál, hogy tankold, szervizeld, fenntartsd?

2022. márc. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Az ételfutárkodás nem kiugróan jó kereseti lehetőség, ez csak mítosz (avagy marketing duma). A nagyon buzgó és rutinos robogósok sokat kereshetnek, a bringások és az autósok szimplán csak megélnek a kb átlagos jövedelmükből. Bőven akad más, hasonlóan fizető, de kevesebb kényelmetlenséggel járó munka is.

Ahogy egyre jobb az idő, úgy esik vissza a rendelések száma.

2022. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A robogó lehet lehetőség 50ccm alatt, viszont a másik kérdésem még mindig áll miszerint ha én most jelentkeznék azonnal felvennének és nincs benne a lehetőség hogy elutasítanak?
2022. márc. 30. 20:57
 8/16 anonim válasza:
100%
Van egy átfutási ideje, jelenleg vidéken 3 hét, de az igazán telített helyeken több is lehet.
2022. márc. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki 50ezres kisvárosról tudok nyilatkozni. Én foodpandázom, egy kis elektromos bolloré bluecar autóval.

Itt maximum délután 2 óra után kicsit nagyobb a forgalom, és elvétve kisebb dugók kialakulhatnak, de teljesen jól járható és parkolható a város.

Ez év idáig rendelés szám tekintetében jónak mondható vidéki mércével. Átlagba 3,5 címet viszek ki óránkét. körülbelül 2800bruttó órabérre jövök ki borravalóval együtt. Bruttó 500ezret havi szinten kényelmesen meglehet csinálni. Tehát heti 5 nap 8-10 órával.

Ebből befizetem az 50ezres katát+20ezer "üzemanyag" áram költség. és igy is 400+ megmaradt tisztán nettóba.

Robogóval, biciklivel, elektromos autóval vagy nagyon maximum 5-6 litert fogyasztó autóval még megéri csinálni.

A fizetés cimpénz,órabér +borravaló és távolságdíjból tevődik össze.

2022. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
2022. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!