Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyíregyházán és környékén...

Nyíregyházán és környékén könnyű elhelyezkedni jól fizető munkahelyen? Sok munka van? Fizetések elegendőek az ottani jó megélhetésre?

Figyelt kérdés

Jelenleg Győrben élek és dolgozom. Viszont alapból Kárpátaljai vagyok és most gondolkodom, hogy mi lenne ha Nyíregyháza környékén vennék házat és kvázi közelre költöznék a hazámhoz, ami alapból is jó érzés lenne plusz ott annyi pénzért amiből itt egy putri házat tudok csak venni ott egész szép, jó házakat lehet kapni. Én nekem itt jó munkám van és könnyen találnék más munkát ha szeretnék, jelenleg vezető beosztásban vagyok fél millió feletti nettóval (ezt csak azért írom le, hogy legyen mihez viszonyítanotok, bár manapság ez már nem is akkora nagy pénz sajnos....legalábbis errefelé) és igazán érdekel ennek hasonló beosztásban, pl. műszakvezető,terület vezető Nyíregyházán mennyi lehet az annyi?

Meg tudnék e ott élni, nyilván kevesebb lenne a fizetés, de olcsóbbak a házak, nem kellene hitelbe vernem magam 20-30 évre egy szebb házért.


2022. márc. 31. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Midndez attol fugg h mit csinálsz es mennyire vagy jo benne. Vannak szakmak amikbe igen, van ahol nem
2022. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Én Nyíregyházán élek, és látom nap, mint nap, mennyi nagyon gazdag ember él, és dolgozik. A város fejlődik, gyarapszik, tehát nyilvánvalóan rengeteg zsíros meló van. A legjobb, ha az álláshirdető portálokat böngészed, sok vezető beosztást hirdetnek.


Ha beszélsz ukránul, vagy egyéb más nyelven, máris előrébb vagy.


A Lego most ismét bővít, biztos vagyok benne, hogy számos állást hirdetnek majd.


Én egy kisebb cégnél dolgozik a puszta közepén Nyíregy mellett, a vezetők itt is hazavisznek 500 ezret nettóban, és egyáltalán nem szakadnak meg a melóban, olyannyira, hogy többről tudom, van mellékese is.

2022. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!