Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért divat ez sok helyen,...

Miért divat ez sok helyen, hogy az egy hetes dolgozó ugyan azt a bért kapja, mint aki ott van 10 éve, és elviszi az egész céget a hátán?

Figyelt kérdés
Nyilván tisztába vagyok vele, hogy nem mindenhol van ez így, meg elvileg "normális" helyeken nem így működik, de én azt veszem észre hogy nagyon sok helyen ez a tendencia. Aztán egyszer a régi dolgozó beleun, ledobbant, és kitör a káosz.
2022. ápr. 1. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Betanított munkák esetében ez teljesen nromális. Nyilván ha Java fejlesztő vagy ez nem így lesz.
2022. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom még egyszer nem olyan munkaerőről van szó, aki helyett egy hét alatt találnának újat, aki ugyan úgy el tudna látni mindent.
2022. ápr. 1. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
1-es troll megelőzött, pont ugyanezt akartam írni, ha GYIK programmester vagy, akkor nem lehet pótolni 😂😂
2022. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ mire gondolsz. Egy operátornak persze, hogy egyen az értéke, tök mindegy hány éve van benn. Aki meg a céget viszi a hátán xar bérért és egy kezdő is azt a bért megkapja az az ő baja, hogy hagyja magát kihasználni.
2022. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
1-es vagyok mi ebbena trollkodás? Nem csak it, szinte bármilyen nem betanított területen az a realitás amit írtam.
2022. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Aki hagyja magát hülyére venni az így jár. Ezért vannak szolga bérek sok helyen, mert szarért húgyért bevállalnak sokan mindent. Minek is emelne a vezetőség, ha folyamatos a majom utánpótlás. Aki meg 10 évig hajlandó megtűrni 0 emelést az kb veszett ügy....
2022. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"aki ott van 10 éve, és elviszi az egész céget a hátán" Sok munkavállaló ezt képzeli magáról és közben nem így van. A cég vezetésének erről más is lehet a véleménye. Ettől függetlenül ha nem vagy elégedett a fizetéseddel akkor keress másik állást.
2022. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki 10 evvel annyit kap, mint az egy hetes dolgozo, akkor az miert van ott? Ha ilyen csicska, akkor miert fizetnenek neki tobbet?
2022. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete van a cégnél, de 20 év a tapasztalata, na akkor mennyi fizetést adsz neki?


Egyébként a piacról mindig aktuális áron húznak be embereket a cégek, aztán évek során elinflálják.

2022. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!