Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 hét táppénz miatt van okom...

2 hét táppénz miatt van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Bokasérülés miatt 2 hetet vagyok táppénzen, szerencsere a főnököm közvetlen tegezodtunk, szokott érdeklődni hogy hogy vagyok.


De megfordult a fejemben hogy ez a 2 hét miatt lehet e bajom a cégnél. Igazából nem olyan régen 2021.Augusztusban kezdtem a cégnél. (8.hónap)


Csak én gondolom itt túl a dolgot ennyi idő miatt?



2022. ápr. 4. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz, csak pihentesd elég ideig.
2022. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkaképtelen vagy? Igen. Akkor kész. Kivárják a két hetet. Ha elküldenek, perelsz.
2022. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ne aggódj, ha jóban vagy a főnökkel és amúgy rendesen végzed a munkád miért rúgna ki.

Én 3 hetet voltam táppénzen covid miatt. Fel is hívott, hogy hogy vagyok.

2022. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, én sem szoktam beteg lenni, de a Covid leterített. Muszáj voltam betegszabira jönni annak ellenére, hogy otthonról dolgozom, de annyira gyenge voltam, hogy a géphez se tudtam leülni.
2022. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!