Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történik egy McDonalds...

Mi történik egy McDonalds csoportos állásinterjún?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem egy csodás hely, de nem nagyon van lehetőségem válogatni.

2022. ápr. 5. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Tömegharc, a nyertesé az állás.
2022. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van mekibe csoportos interjú? Én amikor voltam, plusz amikről tudok azok mindig ilyen személyes meghallgatások voltak.

De lehet változott akkor.


Majd megírod milyen volt pls?

2022. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Amikor pár éve voltam, akkor mindenki röviden bemutatkozott, elmondta, hogy nagyjából melyik étterem lenne jó neki stb. Aztán a HR-es elmondjda, hogy kb. mire kell számítanod stb. Majd mivel nekem az adott étterem, amelyikbe az interjút tartották megfelelt, így egyből beszéltem az üzletvezetővel, és ő interjúvolt tovább.
2022. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen volt, mert sikerült bepánikolnom és mondtam az interjúztatónak, hogy nagyon köszönöm a lehetőséget, de nem vagyok erre alkalmas és kisétáltam.
2022. máj. 11. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!