Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire normális, hogy...

Deff kérdése:

Mennyire normális, hogy interjú után nem jeleznek vissza?

Figyelt kérdés
Leginkább HR-es véleménye érdekel, hogy hogyan értékelik ezt a hozzáállást. Bemegyek interjúra, jól megy minden és elhangzik az ígéret, hogy 1 hét múlva értesítenek, majd ignorálnak minden levelet amikor érdeklődnék a döntésről. Ez sajnos már nem is az első ilyen tapasztalásom. De megesett az is, hogy a HR-es lemondta az interjút, de annyit azért beleírta, hogy majd keresni fog a további egyeztetés miatt. Ennek a viselkedésnek mi a célja? Ennyire félnek elutasítani bárkit? Az hogy sok a jelentkező azt nem hiszem mert azért interjúra már biztos egy kezelhető mennyiség kerül akiknek illenek tájékoztatni.

2022. ápr. 5. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos teljesen általános, évek óta ezt élem meg.
2022. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ma már az a ritka, ha egyáltalán hívnak, hogy bocsi, de a Béla jobb volt.

És azért nem mondják nyíltan meg, ott helyben, hogy nem, mert ha a Béla nem ér rá, akkor talán jó leszel te is, meg fosnak, hogy felrúgod őket.

2022. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl péntekre ígértek visszajelzést és azóta sincs semmi. Van ilyen, el kell tudni engedni. Én pl az interjú után már leszarom, ha kellek, majd szólnak.
2022. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A hr-eseket nem érdekli, hogy visszajelezzenek, mert ők akkor is kapnak, ha fizetést ha nem teszik.
2022. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedden voltam péntekig hívnak. Ez volt 3 hete, azóta is hívnak, mondjuk annyira nem bánom.
2022. ápr. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Epp ezért én sem jelzek vissza ha más céget választok.
2022. ápr. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
A hr a legundorítóbb munkák egyike, mert sokszor direkt hülyét csinálnak a jelentkezőből, hitegetik, olyanokat mondanak, amikről kimondás pillanatában tudják, h hazugság.
2022. ápr. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még azt se várnám el hogy hívjanak , de egy sablon levél elküldése nem hiszem hogy több 5 percnél.
2022. ápr. 6. 07:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez itthon nagyon elterjedt, pedig szerintem alapnak kéne lenni, hogy visszajelezzenek. És nem a "több száz embernek nem tudunk jelezni" nem kifogás, akkor már legalább egy sablon kör e-mailt tolnának....
2022. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Mert lusta dögök...és nem empatikusak.

2022. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!