Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy Interspar,...

Mennyit keres egy Interspar, Spar pénztáros?

Figyelt kérdés
Van-e szerződés, hosszú távra..?

2022. ápr. 6. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ha megnézed, akkor ott a próbaidő után elérhető max. bruttó bér. Ebből lehet sejteni hogy mennyit kereshetsz. Nem konkrét, mert sok mindentől függ.


De a max. az annyi ami ott van.

2022. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De a 35 Ft / km autó költségtérítés azért amúgy nem semmi, nálunk sz@ros kilenc forintot mernek adni még mindig...
2022. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem találom hol írja a bruttó bért akárhogy keresem 😅
2022. ápr. 16. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:

pl. [link]


Végig kell nézni, nem mindegyiknél írják ki... Nem kérdezted hogy melyik város, én adtam egy általános választ. Máshol is ennyit adnak kb.

2022. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval pontosan mennyit? 25 év alatti
2022. máj. 24. 12:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi idő alatt sem sikerült utánanézni, megérdeklődni, hát akkor sajnálom... De akkor mondok valamit, nt. 250-től szerintem többre NEM jön ki pótlékkal sem.
2022. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utánanézni és erdeklődni megtettem, ez az érdeklődés szerintem, leírnak persze dolgokat de nyilván sosem az a fix, idáig meg még egy spáros ember nem írta le h én ennyit kapok kész. Azért, koszi
2022. máj. 24. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érnek rá válaszolni neked, ott güriznek a boltban. Nem fix igen, attól csak több lehet a pótlékokkal, túlórákkal. Pontosat senki nem fog tudni mondani mert többtényezős.
2022. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt benne van:


Amit kínálunk:

Elérhető maximális bruttó bér a próbaidő után: 392.000 Ft*

*Mely tartalmazza:


8 órás munkavégzés esetén az alapbéren felül az időarányos 13. havi fizetést, dolgozói kedvezményt, átlagos műszak és teljesítmény- pótlékot, túlórát.

Ezen felül, amit még kínálunk:


BKK, és /vagy távolsági bérlet térítés (egyedi esetben gépjármű üzemanyag térítés 35Ft/km),

Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatás,

Egyéb juttatások,

Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben,

Bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek és megbecsülnek.



Próbaidő 3 hónap, előtte br. 350.000


Nettó:

[link]


Az nettó, 25 év alatt: 285.250 Ft

2022. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!